Zprávy od Richarda Pattinsona

Předmět: Jsem Santa!

4. prosince 2011 v 20:30 | -Flaty-
Ahoj tati,

tvoje zpráva přišla včas, přinejmenším.

Předmět: Předej mi!

2. prosince 2011 v 20:30 | -Flaty-
Drahý Robe,

cítím se hloupě, když se takhle vyptávám, ale ty fotky, které tvá matka objevila z tvého nedávného turné okolo světa, mi připomněly...

Předmět: Malé milosrdenství

6. srpna 2011 v 20:30 | -Flaty-

Ahoj, tati,I když přiznávám, že pro tebe teď může být nepříjemné stát v hospodě, usrkovat pivo a vědět, že tvůj syn má teď někde na hlavě účes, na který by byl pyšný Billy Bibbit. I tak můžeš stále říct svým přátelům: "Můj syn je ten umělecký typ, víte? Je to pro filmovou roli."Spíš mysli na chudáky Phoebe a Charlese. Jakou omluvu můžou, proboha, nabídnout za současný stav Toma? Vždy to může být horší, tati.Pokud jde o možný příjezd do Matky Anglie? Uvidíme, ale prozatím to vypadá dobře. Napadlo mě, že půjdu za 'Branda'. Nemyslím si, že někdy budu hrát stejně dobře jako on, ale jsem si jistý, že nahromadím kila stejně efektivně. Ty zádový svaly jsou strašný svině, když si je chce člověk udržet (slovník, promiň, tati). Hovězí rolka by se o to měla postarat lépe, než si představuji. Řekni mámě, ať udělá zásoby.Miluju tě,Rob.

Předmět: Mohawk

2. srpna 2011 v 20:30 | -Flaty-
*Zítra odjíždím až do pátku pryč, takže další článek tu bude až v sobotu*


Drahý Robe,Ta odporná stránka, známá jako "Urban Dictionary", definuje mohawk takto:- účes, kde jsou vlasy po stranách vyholeny 2-3 palce od středu hlavy, kde jsou vlasy nahoru, nebo různě rozházené. Patří mezi nejčastější účesy stylu punk.Pojďme znovu s jinou variantou. "Fauxhawk":- Variace účesu "Mohawk". Vlasy jsou na polovině hlavy delší a většinou vymodelované gelem. Na rozdíl od tradičního "Mohawk" stylu vlasy nejsou po stranách naprosto vyholeny.Ne, to taky ne. Co to proboha děláš se svými vlasy, Robe? Už je to několik týdnů, nemyslíš, že je na čase, aby sis je vyholil… nebo je nějak urovnal?S kým to mluvím… samozřejmě, že si to nemyslíš! Uvidíme se brzy? Tvé matce se v poslední době strašně stýská. Mám pro tebe seznam věcí, které máš udělat, až/jestli přijedeš. Většina z nich obsahuje měnění žárovek a odstraňování pavučin ze stropu. Všechny ty "vysoké" práce jsem nechal tobě.Budeš hodný! Brzy si promluvíme!S láskou, táta.

Otcovství

30. června 2011 v 20:30 | -Flaty-
Ahoj tati,

Jak se máš?

Kecy. Musíš vědět, že jsem skvělý otec - jako jsi to vždy očekával. Možná otravuji své vlastní tělo Hot Pockets z mikrovlnky, ale můj kluk večeří jako šampión. Když jsem řekl toto, musím také zmínit, že jsem se naučil nenechávat poloprázdné flašky od piva po celém pokoji.

Mimochodem, jak to, že Victoriino učení tvého osmiletého syna prdět na povel bylo tím nejpovedenějším trikem na párty? Když už mluvím o prdech, zjistil jsem, že Méďa je vynikající zbraní hromadného ničení.

Doufám, že sis užil návštěvu Kristen. Byla to součást mého hanebného plánu, jak ji dostat ze země a daleko od Médi. Jsem si jistý, že použila nějakou ženskou lest nebo "tajný ženský plán", aby ji Méďa měl radši než mě, když jsem byl na tiskovce pro WFE. To prostě nemohu tolerovat. Mě musí milovat víc. Já jsem tatínek.

Také ji podezřívám z toho, že naučila Méďu čurat na každé mé tričko, co jsem měl na sobě více jak dva dny. Ano, mluvím o tričkách, která nacházím na podlaze. Já pro toho psa měním celý způsob svého života. Myslím, že to se při rodičovství stává?

Natáčení je prozatím dobré - pokaždé se musím štípnout, když si uvědomím, že pracuji s Cronenbergem. S Cronenbergem, tati. Jediná nepříjemnost je ta, že mě každý den tak hladce oholí, že se mi zdá, jakoby se oživovala má dvanáctiletá kůže. Cena, kterou platím za své umění.

Jdu vyvenčit Méďu. Je to bezpochyby vrchol mého dne. Stává se z něj můj nejlepší kamarád (neříkej to Tomovi). Kdyby jen nevyl jako kojot, když zpívám (snaží se mi snad něco říct?).

Miluju tě,

Rob.

Dvakrát denně

29. června 2011 v 20:30 | -Flaty-
Drahý Robe,

V noci jsem se probudil se studeným potem, protože jsem si uvědomil, že jsem se tě nikdy nezeptal, jak se staráš o svého psa. Neuvěřitelně jsem se bál, že mu každý den dáváš do misky jídlo z mikrovlnky. Neříkám, že jsi neschopný, jen se chci ujistit, že tvůj Méďa žije dlouhý a zdravý život.

Nezapomeň ho krmit dvěmi středně velkými jídly každý den ve stejnou dobu. Vím, že s tvým rozvrhem je to těžké, ale jsem si jistý, že to nějak zvládneš. Naučit psa triky je obtížné a nepříjemné, ale naučí ho to poslušnosti. A ne, prdění na povel se nepočítá.

Nejdůležitější je zajistit, aby tvůj pes hodně cvičil. Pokud myslíš na své staré zvyky, chození se psem do a z hospody se nepočítá. (Žertuji, jelikož vím, že si pro svou novou roli musíš udržovat vynikající zdraví).

Také se ujisti, že psa před spaním vyvenčíš, takže ti za a) nenačurá do bot nebo na trička, a hlavně za b) neprobudí tě uprostřed noci.

Už máš pocit, jako bys měl dítě? Vlastně na to ani neodpovídej. Na tu odpověď nejsem připraven. Zavolej mi, pokud máš nějaké otázky. Hezký den natáčení, synu.

S láskou,

Táta.

Předmět: Předmět: Čtvrt Století

12. května 2011 v 20:30 | -Flaty-


Ahoj tati,

je STRAŠNÁ úleva konečně skončit s tím tiskovým turné, i když mě Kristen musí ve spaní několikrát liskat; zřejmě pořád říkám: "Bylo nádherné dělat sexuální scény s Reese. Ano, když vidím slona, chce se mi prdět." To, že se tyto dvě věty v mém podvědomí daly dohromady, je důvodem k obavám.

Mám pocit, že bych mohl prospat celý týden, jsem strašně unavený. Jenom koukáme na DVD a bereme Méďu na procházky a tak. Já jsem V Torontu? Já nemám vůbec ponětí, kde jsem - jen vím, že jsem se svou holkou a psem (blaženost).

Ano, v pátek budu jednoznačně MUŽEM. Už mám vlastního psa a já nevím co. Už žádné dospívající role pro tohoto zarostlého muže a odpovědného HERCE. Co?

Je směšné, že jsi zmínil tu nemotornost, včera jsme všichni tři šli na odpolední procházku - zakopl jsem a spadl do příkopu, svoji slimáčici jsem vzal s sebou a Méďa na nás skočil a začal nás olizovat jako blázen. Asi si myslel, že to je hra. Asi bych mu měl zase vyměnit jídlo - ten jeho dech je odporný.

Řekni každému členovi mé početné rodiny, že opakované zhlédnutí Vody pro slony je povinné, pokud po mně chtějí, abych i nadále chodil po skladovacích prostorech a zbytečné věci vynášel pryč.

Je čas, abych si zase zdřímnul… to je MOŽNÁ eufemismus pro něco jiného, ale sakra tati, byl jsem pryč po celé týdny a já nevím co.

Miluju tě,

Rob.

PS: Já překvapení miluju.

Předmět: Čtvrt století

11. května 2011 v 20:30 | -Flaty-


Drahý Robe,

musím ti říci, jak moc jsem si užíval naše rozhovory po telefonu, ale zjistil jsem, že mi to posílání SMS chybí. Jsem sentimentální člověk, co víc ti mohu říci? Nemohu uvěřit, že tvé tiskové turné pro Vodu pro slony již skončilo. Myslel jsem si, že ještě navštívíš Asii, Jižní Ameriku a Antarktidu, ale poté jsem si vzpomněl, jak se kamarádíš s rýmou, a Antarktida by tedy nebyla dobrý nápad.

Jsem tak rád, že jsem se mýlil! Jak si užíváš v Torontu? Třepe se ta tvá hyena zimou? (Myslím to hezky, víš? Je docela… roztomilý?)

Seděl jsem dnes ve svém křesle a četl román Nicholase Sparkse, když jsem si to najednou uvědomil. Dvacet pět ti bude během několika dní. Dní! Dvacet pět let, Robe. To znamená, že jsi naživu již čtvrt století. Ještě více ohromující je to, že tvá matka ke mně byla milá již více jak polovinu mého života. No není to směšné? Začneš život připraven vejít do světa sám a namísto toho skončíš se spoustou neuvěřitelných lidí, kterými se začneš obklopovat.

Ta lidská přirozenost je docela úžasná. Že?

Budu nadále předstírat, že nemám ponětí, co Kristen plánuje na tvé narozeniny. Podle mého názoru, jelikož bude pátek 13., bys měl chodit po všech prasklinách na chodníku, jít pod jakýkoli žebřík, co najdeš, jezdit výtahem a rozbít zrcadlo. Jen žertuji, prosím, nedělej to. Ty si zřejmě ublížíš i tak. Ale Méďa by se takto mohl zranit. Zdá se, že je stejně neohrabaný, jako ty.

Těším se, až od tebe uslyším. Tvá matka tě pozdravuje.

S láskou,

táta.

P.S. Zjistil jsem, že se tvá matka a Victoria šly podívat na Vodu pro slony. Opět. Jsi na sebe hrdý, nebo se cítíš pohoršen?

Předmět: Měl bys plavat

3. května 2011 v 20:30 | -Flaty-


Ahoj tati,

děkuji ti za uznání mé péče o vousy. Reese mi řekla, že se odmítá fotit s Yettim. Navíc mi už je skoro 25... myslím si, že je čas dospět.

Víš co? Zjistil jsem, že to není herectví - tiskovky, PROTO dostávám tolik prachů. Ježíši, jsem tak unavený. Pořád se usmívám, otevírám pusu a modlím se, že nebudou klást stejné otázky... ale oni jedou dál. V mozku mi už po dva dny hraje dokola a dokola Doriina písnička. 'Měl bys plavat, měl bys plavat, měl bys plávat, plávat, plávat...' A to říkají, že nejsem skvělý herec... vždyť já už se začínám hihňat každé ptákovině!

Mohli bychom se podívat na Hledá se Nemo, až se dostanu domů? Mám pocit, že bychom měli udělat pánskou jízdu - jen otec a syn.

A mým parťákem můžeš být KDYKOLIV. Ale pravděpodobně mi ukradneš všechnu slávu... Slyšel jsem, že na můj příjezd čeká pár 'zralých' žen. Co na to říká máma? Myslíš, že by byla dostatečně ujištěná tvou láskou a obdivem, aby tě vypustila do nespoutaného zbytku světa?

S láskou,

Rob.

PS: Chybí mi Méďa. Kristen mi řekla, že se mu taky stýská, ale já myslím, že jen chce, aby mi bylo líp.

Předmět: Patty Pat Pattinson

2. května 2011 v 20:31 | -Flaty-


Drahý Robe,

jen jsem ti chtěl napsat během tvé nabité propagace. Tvá matka chtěla, abych ti řekl, že si myslí, že vypadáš neuvěřitelně temperamentně pokaždé, co vystupuješ a že oceňuje tvé úsílí co se týče upravení tvých vousů. Nebudu lhát, já si toho také vážím, ale já jsem jediný, kdo ví o tvém tajném přání vypadat dobře na akcích.

Dovedu si představit, že ti je víc než špatně ze všech těch odpovědí na stejné otázky o slonech, tvé "údajné" přítelkyni a motivaci pro tento film, ale věz, že jsme hrdí, že si stále udržuješ úsměv na tváři. Dokonce i když šílená Francouzska sedí přímo naproto tobě a strká si Oscara... ke stehnům. Tvá sebekontrola byla obdivuhodná. Očekával jsem, že se zachichotáš. Promiň, mužsky zachichotáš.

Těšíme se, až se s tebou za několik hodin setkáme a doufáme, že pozveš na večeři Nicka, Stephanie a Deana. Když už nemůže přijít Méďa (tvá matka je stále smutná z toho, že ho nepřivezeš) nejmenší, co můžeme udělat, je sdílet jídlo s tvým doprovodem.

Jsi si jistý, že v Sydney nebudeš potřebovat parťáka? Mám pocit, že bych měl taky jet, jen abych se ujistil, že nevyprávíš příběhy o sloních prdech nebo tak něco. Co říkáš? Obléknu si oblek Gucci v námořnické modři a ty si můžeš obléci ten lilkově zbarvený. Co myslíš?

Brzy si popovídáme!

S láskou,

táta.
 
 

Reklama