Minulost a budoucnost!

11. prosince 2011 v 20:30 | -Flaty- // robertandkristen |  New Informations
Nepřicházíme s ničím novým...

Toto téma obklopuje Twitter a blogy již nějakou dobu.

Abych byly přesnější, tak od doby, co to Robstenation zmínilo v listopadu 2011. LoL.

Ne že bych si ukládala fotky jako tyto...nebo tyto...


... už nějakou dobu.

A slova jako tyto...

"Štěstí v manželství není něco, co se jen tak stane. Dobré manželství se musí vytvořit. V umění manželství jsou malé věci velkými. Je to o tom, že nikdy nejste dost staří na to, abyste se drželi za ruce. Je to o tom, abyste nezapomněli alespoň jednou denně říct 'Miluji tě'. Je to o tom, abyste nikdy nešli spát naštvaní. Je to o tom, abyste toho druhého nikdy nebrali jako samozřejmost; dvoření by nemělo končit líbánky; mělo by pokračovat skrze další roky. Je to o tom, abyste měli vzájemný smysl cennosti a stejné cíle. Je to o tom, abyste spolu stáli a čelili světu. Je to to tom, abyste utvořili kruh lásky, který se shromáždí okolo celé rodiny. Je to o tom, abyste pro toho druhého něco udělali, ne s přístupem povinnosti nebo obětování, ale s duchem radosti. Je to o tom, abyste mluvili o uznání a prokazování vděčnosti v promyšlených způsobech. Není to o tom, abyste očekávali, že manžel bude nosit svatozář, nebo manželka mít křídla anděla. Není to o tom, abyste hledali v tom druhém dokonalost. Je to o tom, abyste pěstovali flexibilitu, trpělivost, porozumění a smysl pro humor. Je to o tom, abyste měli kapacitu odpouštět a zapomínat. Je to o tom, abyste tomu druhému dávali atmosféru, ve které může růst. Je to o tom, abyste našli místo pro duševní věci. Je to o tom, abyste společně hledali to dobré a krásné. Je to o založení vztahu, kde je si nezávislost rovna, závislost je vzájemná a povinnost střídavá. Není to jen o tom vzít si správného partnera, ale o tom být správným partnerem."

- Paul NewmanJo.

A samozřejmě nejsme jediné, kdo přemýšlí nad těmi... podobnostmi.

Mnoho z vás nad tím taky přemýšlelo, my víme.

Pravý hollywoodský pár. Žádné PR. Jenom láska, chtíč, starost, respekt... Stalo se to i dříve, ano. A je to velice vzácné (a teď nemluvím jen o filmovém průmyslu), tak drahocenné. A podívejte:


Děje se to znovu. V naší generaci. Před našima očima.

A tento týden se něco stalo. Libenet zveřejnila video, které mě málem zanechalo němou. Jakože vážně. Podívejte se na to, pokud jste to ještě neviděli.


Musíme říkat ještě něco víc? Dobře... tak to necháme říct je.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 agstag agstag | 13. prosince 2011 v 16:15 | Reagovat

Krásný

2 Deedou Deedou | 15. prosince 2011 v 20:06 | Reagovat

Nádherný článek :)

Jinak se omlouvám, že jsem takovou dobu nenapsala, ale měla jsem toho strašně moc, každopádně teď už jsem zase plně aktivní :))

3 Ginny Weasley~Potter Ginny Weasley~Potter | Web | 22. prosince 2011 v 14:26 | Reagovat

Ahoj. Mám takovej dotaz...jsem fanynka Stmívání. Byla jsem na Rozbřesku v kině, ale na původním znění. Dívala jsem se na program a v původním znění to dávali vždycky...Daboval se Rozbřesk? A jestli ne, bude nadabovanej? A kdyžtak tak kdy? Mohla bys mi prosím odpovědět? Děkuju :) Ginny Weasley~Potter

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama