Červen 2011

Otcovství

30. června 2011 v 20:30 | -Flaty- |  Zprávy od Richarda Pattinsona
Ahoj tati,

Jak se máš?

Kecy. Musíš vědět, že jsem skvělý otec - jako jsi to vždy očekával. Možná otravuji své vlastní tělo Hot Pockets z mikrovlnky, ale můj kluk večeří jako šampión. Když jsem řekl toto, musím také zmínit, že jsem se naučil nenechávat poloprázdné flašky od piva po celém pokoji.

Mimochodem, jak to, že Victoriino učení tvého osmiletého syna prdět na povel bylo tím nejpovedenějším trikem na párty? Když už mluvím o prdech, zjistil jsem, že Méďa je vynikající zbraní hromadného ničení.

Doufám, že sis užil návštěvu Kristen. Byla to součást mého hanebného plánu, jak ji dostat ze země a daleko od Médi. Jsem si jistý, že použila nějakou ženskou lest nebo "tajný ženský plán", aby ji Méďa měl radši než mě, když jsem byl na tiskovce pro WFE. To prostě nemohu tolerovat. Mě musí milovat víc. Já jsem tatínek.

Také ji podezřívám z toho, že naučila Méďu čurat na každé mé tričko, co jsem měl na sobě více jak dva dny. Ano, mluvím o tričkách, která nacházím na podlaze. Já pro toho psa měním celý způsob svého života. Myslím, že to se při rodičovství stává?

Natáčení je prozatím dobré - pokaždé se musím štípnout, když si uvědomím, že pracuji s Cronenbergem. S Cronenbergem, tati. Jediná nepříjemnost je ta, že mě každý den tak hladce oholí, že se mi zdá, jakoby se oživovala má dvanáctiletá kůže. Cena, kterou platím za své umění.

Jdu vyvenčit Méďu. Je to bezpochyby vrchol mého dne. Stává se z něj můj nejlepší kamarád (neříkej to Tomovi). Kdyby jen nevyl jako kojot, když zpívám (snaží se mi snad něco říct?).

Miluju tě,

Rob.


Dvakrát denně

29. června 2011 v 20:30 | -Flaty- |  Zprávy od Richarda Pattinsona
Drahý Robe,

V noci jsem se probudil se studeným potem, protože jsem si uvědomil, že jsem se tě nikdy nezeptal, jak se staráš o svého psa. Neuvěřitelně jsem se bál, že mu každý den dáváš do misky jídlo z mikrovlnky. Neříkám, že jsi neschopný, jen se chci ujistit, že tvůj Méďa žije dlouhý a zdravý život.

Nezapomeň ho krmit dvěmi středně velkými jídly každý den ve stejnou dobu. Vím, že s tvým rozvrhem je to těžké, ale jsem si jistý, že to nějak zvládneš. Naučit psa triky je obtížné a nepříjemné, ale naučí ho to poslušnosti. A ne, prdění na povel se nepočítá.

Nejdůležitější je zajistit, aby tvůj pes hodně cvičil. Pokud myslíš na své staré zvyky, chození se psem do a z hospody se nepočítá. (Žertuji, jelikož vím, že si pro svou novou roli musíš udržovat vynikající zdraví).

Také se ujisti, že psa před spaním vyvenčíš, takže ti za a) nenačurá do bot nebo na trička, a hlavně za b) neprobudí tě uprostřed noci.

Už máš pocit, jako bys měl dítě? Vlastně na to ani neodpovídej. Na tu odpověď nejsem připraven. Zavolej mi, pokud máš nějaké otázky. Hezký den natáčení, synu.

S láskou,

Táta.