The BAFTAS přinesly Roba a Kristen společně!

31. srpna 2010 v 8:56 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten
Tolik naučených věcí. Tolik poznání. Tolik... popření? Jo. Víte, o čem mluvím.


Začněme pěkně popořádku. Kristen. 1. Vyhrála cenu "Rising Star"! Brilantní. Někteří lidé ji ani nenechali ji mít. "Je to soutěž popularity." No... být NOMINOVÁNA je velkým oceněním. Takže oni si mysleli, že její práce je hodna být nominována na tuto cenu... To mluví za vše. Kristen vypadala pokorně a ohromeně. 2. Musím to říct... Tohle nebyla Kristenina nejlepší noc co se týče vystoupení. Šaty byly pěkné... ale divně padnoucí. A mezitím co její tvář byla nádherná jako vždy... Její vlasy. No... nic s nimi neudělala, ale to je také část důvodu, proč ji zbožňuji.

3. Po tom, co vyhrála cenu, tu byl rozhovor... Kristen vypadala dojatě. Vypadala ohromeně nad výhrou této ceny... Jakoby necítila, že si ji zaslouží. Na veřejnosti je stydlivá, nervozní a nemotorná. Toto je často zaměňováno za rezervovaná, vzdálená a chladná. Zasloužila si tu cenu. Dostala ji. Jsem za to nadšená.

4. Rob na červeném koberci. Hmmm. OK. Vypadá docela dobře... Ano. Vypadá. Takový pocit nemám u vlasů. Jo, OK... Vím, že natáčí Bel Ami... a vím, že má delší vlasy a nemám s tím problém. Je to prostě fešák. Použil s Kristen stejného stylistu? Velice podobné vlasy... Jakoby si je zrovna umyli (společně), příště by to chtělo trochu se víc připravit.

5. Dělám si sakra srandu? Robert je sexy a krásný jako vždy! Pršelo v Londýně? Netekla sprcha? Teď když nad tím přemýšlím... Ne moc lidí mělo ten večer dobré vlasy. Hahaha. 6. Moderátor BAFTAS? Vůbec nevím, kdo to byl. Ale byl hrozný. A ani se nepřiblížil svým výkonem ke slovu zábava. 7. Vím, že BAFTAS jsou něco, jako Britská verze Oscarů. OK... dobrý. Ale naprosto jiná produkce. Oscaři jsou pozlacení a půvabní... Baftas je o byznysu. Ale... Měli Roberta. Ve smokingu. A to je vždycky dobře.

Ach, strašně moc konverzací o jedné fotce. Smála jsem se celé odpoledne. Upřímně. Napadlo mě, podělit se s některými větami, které jsem dnes odpoledne četla... Připraveni? Protože i když jste z toho už hodně slyšeli... chce to zopakování. Předtím než byla fotka... 1. "Prosím vás. Všechny tyto debaty o tom, že spolu odešli z after party. ŽÁDNÁ fotka. ŽÁDNÝ důkaz. VŠUDE byly foťáky. Existovala by fotka, kdyby to byla pravda." 2. "Není pravda, že mají vztah. Nebyli blízko sebe celou noc. Kristen vypadala bídně." PO fotce... 3. "Koho to zajímá! Já jezdím s kamarády v autě POŘÁD. Tak co? Nezaznamenává to pravou lásku!" 4. "To ani nevypadá jako Kristen. Jste si jistí tím, že to je ona? Myslím si, že tam její tvář někdo photo-shoppoval..." 5. "Rob vypadá na to, že s ní nechce být. Kristen je tak ošklivá." 6. "OK. Tak je tu fotka. Tak spolu odjeli. Kristen v Londýně nikoho jiného nezná. Rob se jen ujišťuje, že dojede do svého hotelu v naprostém pořádku. To přátelé dělají." 7. "Rob musel dnes ráno pracovat. Kristen byla asi unavená. Proto odjeli tak brzy. Společně." 8. "PROČ MUSÍ TAJIT TEN PITOMÝ VZTAH? JSOU TEN NEJHORŠÍ PÁR!" 9. "Děkuji za to, že byli odděleně! Tenhle vztah je odsouzen k ZÁNIKU!" 10. "Nezajímá mě to. Robsteni jsou blázniví. Nezajímá mě to. Robsteni jsou blázniví... Nezajímá mě to..." Získali jste podstatu. ZNAMENÁ ta fotka něco? Hádám, že to znamená, že se Rob a Kristen rozhodli opustit party... Společně. Protože, přiznejme si to... Kdykoliv jsou Robert a Kristen na stejném místě ve stejnou dobu? Jsou SPOLU. To je fakt. Kristen nemusela být s Robem. Rob nemusel být s Kristen. Byli... Protože CHTĚLI. Klidně si na to zvykejte. Bude se to dít znovu a znovu. A znovu. Pořád se to děje. Žádné množství Pijavek to nezmění. Viste na tom dál.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama