Sugar and Spice... Kristen is Nice

31. srpna 2010 v 9:17 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenKristen u Lena. Vypadala POHÁDKOVĚ! Myslím to vážně... doopravdy... Byla oslnivá. Nadšená. Krásná. A zvládla to dobře. Jo, pořád bude nemotorná a nervozní. Ona to ví. Je jí to vlastní. Je to doopravdy část důvodu, proč ji miluju. Ale bože, bože... Vypadala nádherně. A i lidi, kteří ji nenávidí musí přiznat, že vypadala dobře. No... Nemůžou říct, že vypadala dobře bez trochu popichování... Myslím tím. Co by se stalo jejich Lpící Nenávidějící reputaci, kdyby jenom řekli něco pěkného o Kristen? Byli by vykopnuti ze společností nenávidějících lidí! Takže... Jsme dostali "Kristen vypadá jako by si zrovna myla vlasy" nebo "Byla pořád nervozní, ale rozhovor byl v pohodě" Pochopili jste to. Trocha koření musí jít s trochou cukru.

Eclipse Trailer. Musím přiznat, že mě to posunulo dál. Eclipse je asi mojí nejoblíbenější knihou. Ruce pryč. Je to pro mě hodně důležité. Už ani necítím takovou hořkou nenávist k Jacobovi, kterou ostatní mají. Možná, protože vím, jak to skončí? Myslím si, že Taylor dělá dobrou práci. Kristenina paruka... pořád ještě nevím, co si o ní myslet. Hádám, že potřebuji vidět více z tohoto filmu. A Roberta. Sladkého, Krásného Roberta. Miluju jeho Edwarda. A miluju, jak jsou jeho "upíří" oči v posledních dvou filmech více viditelné. Děla ho to... více mimozemského. Více upírského. Ale ta věc, která mě vždycky dostane? Jeho hlas. "Rozplývám se! Rozplývám! Oh, jaký svět, jaký svět!" Jaký nádherný, nádherný svět.

Takhle se cítím, když lidé mají tu potřebu dělat Remember Me a Eclipse soutěž. Opravdu? Hádejte co? Rob je v obou filmech! A Eclipse trailer je PŘED RM... Chci, aby se oběma filmům dařilo. Uvidím je oba. Uvidím KAŽDÝ film, který Robert udělá. Nechci, aby se jednomu vedlo "lépe" jen proto, že v tom druhém je Rob s Kristen. Protože pro některé lidi... Je to hlavní. Rob v Remember Me není s Kristen. A oni jsou z toho filmu TAK nadšení. No... Já říkám, užijte si to! Viste na těch vizích na plátně. Ale vzpomeňte si na toto, Kristen je ta, kterou si Robert vybral na trávení času v REÁLNÉM životě. Znovu a znovu. (a znovu) Au. Píchá to trochu... nebo ne?

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama