Starám se o Roba a Kristen

31. srpna 2010 v 8:31 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten

Rob vypadá na to, že potřebuje obejmout. Nonsteni pořád vysí na tomto: "Rob a Kristen popřeli to, že mají vztah už několikrát. Ale Robsteni to ignorují." Dobře... Řekněte mi... Kdy naposledy Rob nebo Kristen něco popřeli? A řečení věty "Je dobrý kamarád." nic nepopírá. Na 2 větách, které po tomto následují, vysí Nonsteni nejvíce. Musíme se vrátit do listopadu 2008, kdy Rob řekl... V té filmové společnosti jsou tak absurdní. Nesnaží se nic popírat. Zveřejní "bez komentáře" a my jsme přitom řekli, že spolu nejsme. Tohle bylo PŘED rokem, lidi. A jsem si jistá, že Kristen byla stále s naším milovaným kořením... Oreganem. Nebo když Kristen řekla v únoru 2009: Je to totální drb. Já a Rob jsme dobří přátelé. Prošli jsme spolu hodně věcmi a jsme si velmi blízcí. Ale na veřejnosti je kontrolován každý malý detail o tom, jak vedle něj stojím. A je to jako "já s ním spím" (směje se). Je přirozené, že se jeden o druhého opíráme, protože jsme ve velmi psychických situacích." Opět. Skoro před rokem. A Kristen byla stále s Michaelem. Co měla říct? Jen řekněme, že uběhly MĚSÍCE (a měsíce) a ani jeden z nich neokomentoval jejich vztah. Oba uhýbali celé této problematice. Celou tu dobu se objevovali po celém světě... SPOLEČNĚ. Jednání je hlasitější než slova.
JDOUCÍ ROB S BRÝLEMI.
Přirozeně krásná.
Tolik nenávisti ke Kristen. Pochopila jsem, že ji někdo nemá rád. To je v pohodě. Ale nenávist? Absurdní. VŠECHNO co udělá, je kritizováno. Když přispěje peníze... není jich dost. Když se pořádá dobročinnost... nezůstane dlouho. Když se o ni někdo zajímá... je to kvůli Robovi. Když o ní někdo řekně něco pěkného... její PR jim za to zaplatil. A ti co ji nenávidí říkají, že její věk není omluvou za její chování. Ale pravdou je... Je teenager. A může se někdy chovat nevhodně... A nemusí se pořád lesknout a být perfektní... A možná říká "jako" často ve větách. Je to důvod ji neustále ponižovat? Ne. Protože pravdou je... Když chodila s Michaelem... Tyto věci nikoho neotravovaly. A teď když je s Robem? (a oni ví, že je...) VŠECHNO co je spojené s její osobou je otravuje. Ani to slovo nemusím říkat. Oni ví, co cítí. (Začíná to na Ž a rýmuje se to s zářivost) :)
Těším se na tento film.
Všichni lidé říkají... "Nestarám se o to!" "Nezajímá mě to." A potom stráví každou minutu každého dne... Přesvědčováním každého, jak se o to NESTARAJÍ! Nezajímají se o nikoho, kdo má "bližší" informace... Přidají se do jakéhokoliv fóra... Sledují drby na Twitteru... MUSÍ vědět, co někde řekla... Analyzují každé slovo! ONI SE O TO NESTARAJÍ! A oni se NESTARAJÍ, jestli je Rob s Kristen... Ale sami sobě... a všem - kteří je budou poslouchat - říkají, že jejich vztah neexistuje... Dívají se na každý pixel každé fotky. Zkoumají každý rozhovor. Každé napsané slovo... Jen aby nám dokázali... ŽE SE O TO NESTARAJÍ. Hádejte co? Starají se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama