Sobotní Sarkastický Mix

31. srpna 2010 v 9:44 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenZačneme s první věcí. Včera jsem vám slíbila, že tu budete mít recenzi od fanynky, která šla včera na The Runaways. Vše je přeloženo mnou a nic není přidáno ani upraveno... ;) "Včera jsem viděla The Runaways. A strašně moc se mi to líbilo. Kristen Stewart se narodila pro roli Joan Jett. Ona jen nehrála roli. Ona se stala Joan. Ta rozhodnost. Ten hněv. Přesně věděla, co chce dělat a za jakýchkoliv podmínek se tam snažila dostat. Kristen se vztekala dobře. Bylo super vidět ji mimo Twilight, daleko od mírné Belly. A měla na sobě tunu tužky na oči a hrála na kytaru. Dakota ve filmu byla taky úžasná. Celý příběh se soustřeďoval okolo Cherie Currie. Dakota to táhla. Ale já jsem chtěla sledovat Kristen. Chtěla jsem toho víc vědět o Joan. A kdyby mi někdo řekl "Když Kristen není na plátně, chybí ti." Měl by pravdu. Je ten film perfektní? Samozřejmě ne. Ale říká zajímavý příběh. A já jsem vždy byla informovaná o Joan Jett. A mám ráda její hudbu. Teď chci její hudbu. Nejlepší věta z celého filmu? Ke konci Cherie vyhoří a chce skončit. Řekne Joan, že chce zpátky svůj život. A jak Joan sleduje Cherie odcházet, řekne: "Tohle JE můj život." Excelentní." Podle mě nádherný popis filmu a doufám, že tu v Česku bude. Hned bych na něj šla. Doufejme.

Chůze v dešti. Já vím. Každopádně. Objevuje se strašně hodně keců. Nejsem si jistá, jestli si některý z nich zaslouží zmíňku. Ale pár věcí tu mám... 1. Pojďme se bavit o manipulacích. Manipulacích s fotkami. Pochopila jsem to. Některé jsou trošku směšné... Některé jsou trošku roztomilé... Při některých vám naskakuje husí kůže, jak jsou hrubé. Upřímně? Nejsem jejich fanouškem. Ale pochopila jsem ten vtip. Nepochopila jsem to, proč lidé přidávají někoho do fotek, ve kterých vůbec není... a potom prohlašují, že to je opravdová fotka. "Je to Kristen?" Skutečně... Všechny tyhle druhy jsou na nic. 2. Obviňování. Zaprvé... Pokaždé, když se objeví nějaká nadávka na Kristen, jsou z toho viněni "Nonsteni". Opravdu? To je určitě žert. Skupina lidí, co má tolik vlivu? Opravdu? Není to o nic lepší, než když Haters ze všeho obviňují Kristen. Omlouvám se. Blbost.

3. Co mě nikdy nepřestane udivovat je to, že lidé si myslí, že Robert nebo Kristen žijí svoje životy podle keců Robstena/Nonstena. Že změní to, kam půjdou... Co si oblečou... aby uklidnili nějakého šíleného fanouška. I Rob i Kristen řekli, že milují svoje fanoušky. Oceňují vše, co pro ně dělají. Ale ve skutečnosti nevěříte, že jsou vzhůru celou noc a čtou si hloupé blogy a tweety o svých životech... a potom se rozhodnou, že si vezmou stejné tričko, aby udělali radost "Robstenům"? Jako, že si nechávají od těch šílenců diktovat, jak mají žít. No tak. Měli byste vědět, že je vůbec nezajímá, co si někdo myslí o tom, jak žijí svoje životy. Jsou moc zaneprázdněni tím, že je žijí.

4. A konečně. Pořád se hodně mluví o tom, kde je Kristen. Jak "tajemné". Když se neukáže na natáčení s Robertem... Tak tam prostě není. Proč... řekněte mi, proč by se měla ukazovat na natáčení???  Dává to NĚJAKÝ smysl? A ne, nebyly tu žádné fotky (kromě těch zmanipulovaných). Myslíte si, že je snažší chodit po Maďarsku, když zůstanete daleko od natáčení plného foťáků a paparazzi? Jen takový nápad. Kde je Kristen Stewart? ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama