Robsten: Robert a Kristen?

31. srpna 2010 v 9:40 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenTuhle tvář znáte... že? Sladký. Nevinný. Cedric.

Krásný. Nádherný. Cedric. Pamatuju si, jak jsem se šla dívat do kina na "Ohnivý Pohár". (Kdo by řekl, že jsem fanoušek Harryho Pottera... kdo by to věděl?) Mému kamarádovi onemocněla kamarádka a já jela místo ní. Pamatuju si, že jsem viděla toho krásného kluka, který hrál Cedrica. Pamatuju si, že jsem si myslela něco jako... "Ten je nádherný." a "Daniel Radcliffe by vedle něj neměl stát." Ale dál to nezašlo. Možná proto, že on byl teenager a já jsem byla naprosto malá holka.

A potom přišlo Twilight. Přemýšlela jsem, jak jsem se k tomu dostala a vzpomněla jsem si, že Twilight jsem znala déle, než jsem si sama myslela. Asi v 6.-7. třídě jsem uviděla v časopise článek o Twilight, na internetu jsem si přečetla pár kapitol a líbilo se mi to. Četla jsem je dřív, než jsem věděla, kdo bude hrát Edwarda Cullena. Měla jsem *svou* verzi Edwarda v hlavě. (Opravdu, nemáme ji tam všichni??) Ale měla jsem hodně zájmů a za týden jsem si na to, že jsem někde četla kapitoly z Twilight ani nevzpomněla. Potom mi kamarádka jednoho dne řekla, že bude film a kdo bude hrát Edwarda... Nebyla jsem ohromena. Neznala jsem to jméno. Podívala jsem se na pár fotek... (To myslí vážně? Tohle je Robert Pattinson??) To NEBYL můj Edward. V žádném případě. Žádným způsobem.

Ale to skončilo. Nádherný... a nebezpečný.

A pořád to bylo lepší...

A lepší... A Robert se stal Edwardem. A já miluju Edwarda Cullena. Edward mě přivedl k Robertovi. A čím víc, jsem Roba "znala"... Tím víc jsem si ho taky zamilovala. Což nás přivádí k Remember Me.

Nikdy jsem neviděla Roba vypadat tak zatraceně sexy. A v tomto filmu byl dobrý. Je to ROBERT! Proč se nešlo víc lidí, kteří ho milují ve Twilight filmech... podívat na tento film? JE TO ROBERT! Já bych zaplatila za to, abych ho viděla sedět na židli... Jak čte mapu. Nevím, proč lidé nepřešli i na tu druhou stranu. Myslím tím... Summit docela dost podbízel Twilight dav, když tento film propagovali. Zadumaný Tyler. Romantický Tyler.

Sexy Tyler. Chtějí lidé vidět Roberta pouze jako Edwarda Cullena? No... někteří lidé. Jako Twilight fanoušci, kteří chtějí pouze Edwarda. Nepochopila jsem to. Jestli jste Robův fanoušek... Nepůjdete se podívat i na jeho jiné filmy? Nebudete podporovat i jeho jiné projekty? Jak jsem řekla... Půjdu se podívat na jakýkoliv film, který natočí. Navždy, co budu žít. Jsem jeho celoživotní fanoušek. Celoživotní.

The Runaways se v pátek otevírají v různých kinech v USA a to i v malých. Což nám dává naději, že se objeví i zde. Navíc premiéra bude i v Austrálii. Nebylo by pěkné jít se podívat na The Runaways do českého kina? Líbí se mi, že v USA jde na The Runaways hodně lidí v pátek na Kristeniny narozeniny. Jo a asi jste si dneska všimli, že jsem naprosto milá. (To si nemyslíte, že ne.. nebo jo??) Kde si myslíte, že je Kristen... PRÁVĚ teď? Ví to někdo?

Buellere? Kdy naposledy byla spatřena na veřejnosti? Jak hledá dům? *hihňá se* Chci tohle vidět.

A/Nebo tohle...

Co si myslíte, že chce Kristen na své narozeniny? ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama