Robert Pattisnon and Kristen Stewart's Movie The Runaways

31. srpna 2010 v 9:30 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenRobert venku v Londýně. Dávám sem tuto fotku, protože mi chybí jeho obličej. A on jde. Jo... chápete. Vypadá z toho, že ho někdo fotí nešťastně... Ale až na občasné záblesky se Robovi podařilo zůstat mimo radar. Bože. To je tak divná situace. Chci vidět Roberta. Miluju, když ho vidím. Potřebuju ho vidět. A potom ho vidím... a vypadá bídně (a ne, nebudu tady říkat, že tak vypadá, protože mu chybí Kristen... tenhle kec nenávidím.) A potom se stydím za to, že mi tak chybí. Nelze. Vyhrát. Bez. Prohry. Lépe by se mi to říkalo, kdybych se jen podívala na fotky, kde se Robert chce fotit... Kde je na červeném koberci... Nebo na nějaké jiné akci na veřejnosti. Viděla bych ho se usmívat. A nevypadal by tak zatraceně zaoufale. Ale. Pochopili jste, kdy ho potřebuji vidět? Promiň Roberte.

V poslední době jsem hodně zaměřená na "The Runaways". Ne. Film jsem ještě neviděla... Ale hltala jsem klipy a fotky. Dívala jsem se na nespočet videí Joan Jett, Cherie Currie... Lity Ford. Jsem úplný blázen do sledování rozhovorů a živých vystoupení. A ať se sakra propadnu do pekla, jestli Cherry Bomb není písnička, která vám zatraceně pořád zůstává v hlavě. Celý den. Chodím tady okolo a dělám "ch-ch-ch-ch" a celá rodina na mě kouká s výrazem "Co"? Tu hudbu mám ráda. Našla jsem video z roku 2001 s Joan Jett a The Blackhearts, kde Cherie přijde na podium, aby zazpívala... Cherry Bomb. Bylo to zajímavý. Bylo to hustý. Cherie pořád dělala ty stejné pohyby jako v 15-ti. A co mě zabíjí úplně nejvíc... Sledování klipů z filmu... Dakota a Kristen všechny ZABIJÍ jako Cherie a Joan. Mohla bych sledovat ty staré klipy... s těmi novými klipy... a těžko bych řekla rozdíl. Miluju to. Nemůžu se dočkat. Nemůžu. Se. Dočkat.

Jaký je to den bez fotky Roberta a Kristen, kde jsou spolu oba roztomilí a rozkošní? Online je ještě hodně zlosti. Hodně dramatu, kterým jsou tito 2 lidé obklopeni. Ale všechno, co můžu dělat, je být fanoušek. Viděla jsem Remember Me... a Robert v něm byl skvělý. Chci vidět The Runaways... a budu pokračovat v podporování těchto 2 herců. A co všechno o "Robsten"? Lidé jsou zmatení. Hádám, že to není překvapující. Strašně moc se do toho zapojují. Moc intenzivně. Jako by to, že jsou tito 2 lidé spolu, měl být buď život nebo smrt. Tady je, co si já myslím... Toto neznamená, že dnem i nocí doufám, že jsou spolu. Neznamená to, že je potřebuji nebo chci spolu. Jen si myslím, že jsou. Opravdu to je takhle jednoduché. A jestli přijde den, kdy si budu myslet, že spolu nejsou? Bude to v pohodě. Cokoliv se stane, se prostě stane. Je tu rozdíl mezi věřením v to, že spolu 2 lidé chodí... (a dělání si srandy ze všech těch absurdních věcí, které jejich vztah obklopuje) a bytím naprostým, nenormálním šílencem, který dokazuje, že jsou spolu... nebo nejsou spolu. Já spekuluju. Nestrkám nikomu nic do krku. Nikdy jsem nešla na jinou stránku/blog, abych se tam dožadovala pozornosti. Nenapadám Kristen nebo Roberta. Nikdy. Je v pohodě, jestli nevěříte. Je v pohodě, pokud nemáte stejný pocit jako já. To je prostě život. A já to chápu.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama