Robert Pattinson - Je to v "Detailech"

31. srpna 2010 v 8:46 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten

Bijte na poplach! Všichni v pohotovosti! The DETAILS photo shoot/článek je konečně venku! S výjimkou. Někdo mi připomněl... Jaký byl ten velký problém ohledně těchto fotek? Bylo to skandální a mimo Robův charakter? Tyhle fotky byly "diletantské" a ano... byly tam nahé holky. Ale byly udělané hezky... A Rob s modelkami mnoho věcí nedělal. A máte problém, jestli jo? Mně se ty fotky líbily. Ne. Já je miluju. Je na nich Robert, po tom všem... a je nádherný... jako vždy. A vidět ho s nahými modelkami je vidět ho trošku vyrůst... Jasný? A to je DOBŘE.
A ten doprovodný rozhovor? Brilantní. Nikdo nepodá lepší rozhovor než Robert. Je vtipný, sarkastický a zatraceně roztomilý. Pro mě... Za rozhovorem stojí tisíce fotek. A ty fotky byly naprosto úžasné... A co redaktor napsal o Robertovi... Robova tvář je stále zaneprázdněná, obzvláště jeho oči, které se neustále protáčí a kroutí, protože pořád myslí. Dokonalost. To JE Robert...ne?
Bože... tahle jedna mě zabíjí. Dobře. Pojďme na rozhovor. Myslím si, že byl brilantní. Milovala jsem každé slovo. Ale samozřejmě... Nemůžete se jenom podívat na Robertovy nádherné fotky. A nemůžete si užít to, co řekl... Ne. Musíte se zabývat těma blbostma, které jsou okolo každou minutu jenom proto, že je to Robert Pattinson. Tady jsou věty, které nějakým lidem vadí. Osobně, já jsem to nepochopila... Ale. Ten první, který zanechal nad Nonsten/Haters všechnu závrať a radost... je tento: Emocionální spojení s tím pravým významem je s mým psem. Vztah s mým psem. Je to směšné. Samozřejmě.... to znamená, že nemá žádné spojení s Kristen. Správně. Rob nezmínil svou rodinu... kamarády... nikoho... když mluvil o svém emocionálním spojení... Ale opět omílání Kristenina jména je to, co je důležité. Zřejmě to vypadá tak, že Rob nemá emocionální spojení s žádným člověkem. To myslíte vážně? Já si trochu myslím, že je rozkošné, že do rozhovoru zapojil i svého sladkého malého pejska. Někdy zvířecí/majitelské vztahy... zvláště ty, které máte jako dítě.. jsou pro vás důležitá. Na tom není nic špatného. Potom tu máme TENTO: Snažil se při photoshootu, který je připojený k tomuto rozhovoru - nebylo to jednoduché. "Nesnáším vagíny. Jsem alergický na vagíny. Ale nemůžu říct, že jsem nevěděl, co dělat, protože se fotilo 12 hodin. Takže vám to už nepřijde, když ty ženy jsou nahé tak 5 nebo 6 hodin. Ale já jsem nebyl úplně připraven. Nevěděl jsem, co těm holkám říct. Díky bohu, že jsem měl kocovinu." TAKŽE. Z této lahůdky se objevilo spoustu věcí. Někteří lidé doopravdy říkali, že Rob musí být gay. Si ze mě děláte srandu? Pokud jste nepochopili jeho sarkastický smysl pro humor teď... Měli byste opravdu vypadnout. A DOBŘE... BYLO mu trochu nepohodlně s nahými modelkami... A co? Je docela trapné pózovat s nahou ženou, kterou jste zrovna poznali. Myslím si, že to je normální. Speciálně pro někoho kdo je stydlivý a neohrabaný jako Robert. To ho dělá jen více roztomilého.
Kristen včera na benefiční večeři pro Haiti. Bylo pěkné vidět zase její tvář. Skvělé vidět ji se usmívat... Speciálně po těch všech blbostech, co na ni byly házeny minulou noc. The Vogue shoot byl také zveřejněn... Nemohla jsem najít fotku, která není scan z časopisu. Ale byla tu fotka, kde se Rob a Emilie drží za ruku... A byla to pěkná fotka. Emilie vypadala naprosto krásně. Opravdu. A Rob vypadal... Tak jak Rob vypadá vždy. Nádherně. Ale samozřejmě... Fotka, kde se Rob a Emilie drží za ruce... je fotka 2 lidí, jak se SKUTEČNĚ drží za ruce. I když se moc neliší od HB fotky, kde je Rob a Kristen. Baví to ty lidi pořád, chrlit nekonečné a nesmyslné kecy? Párání každého slova a fotky od sebe? Jsem unavená. Jaká je pravda? Doopravdy jsem viděla blýsknout se chemii mezi Robem a Emilie v těch fotkách ve Vogue. Dalo mi to naději. Všechno bude v POHODĚ. Konečné názory. 1. The DETAILS fotky byly opravdu velmi sexy. Miluju je. Miluju Roba. 2. The Vogue fotky byly pěkné. Rob i Emilie vypadali skvěle. 3. Kristen vypadala dobře na té akci. Chyběla mi její tvář. 4. Pokaždé, co je tady nový photoshoot... nebo nový rozhovor... nemusí to být konec světa. A nemusí to být dramatický/nenávistný útok na Roba. Kristen. Nebo Emilie. Prostě si jen užijte ty fotky. Užijte si ta slova. Nikdy to není tak špatné, jak všichni říkají. Nikdy. Já v Roba věřím. Mě ještě nezklamal.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji se článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama