Robert Pattinson a Kristen Stewart. Vidíte, co vidím já??

31. srpna 2010 v 8:27 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten
Bože... KPattz svět je pěkně mrtvý. No... ne nenávist ke Kristen Samozřejmě... Jaká je lepší věc, než žít tím, že nenávidíte nějakého teenagera, kterého ani neznáte? Ale mimochodem. Mám tu fotky ze včerejška... Někdo si všiml, že má Kristen oblečené Robovo tričko z plakátu k New Moon! Proboha! OK... Klid, klid. Takže v celém článku je naše drahá Kristen, která se vrací do L.A. Všiměte si toho trička a toho černého trička pod její bundou...


Teď se podívejte na tričko, které má Rob na NM fotce (ignorujte tu malou černou krabici)
MOŽNÁ to jsou stejná trička. Nebo MOŽNÁ Kristen nosí Robovo oblečení... Nebo něco takového. Teď... Sním nad Robert/Kristen vztahem... Opravdu... Ale také myslím trochu....logicky. Možná je to jen můj názor... Takže Rob má 6'1 a Kristen má 5'6 nebo 5'7, že? Podle mě vypadá na 5'4 možná 5'5. Myslím si, že takový malý rozdíl je stejně nepodstatný. Takže... To mě vede k tomu, abych věřila v to, že Robovo tričko by jí bylo po polovinu stehen. Je hubená. Ale tričko je hodně volné, takže se nedá nic určit. Ale třeba Rob tričko sepral (v jeho pračce). Všechno je možné. Dlouho jsem přemýšlela nad touto věcí se stejným tričkem.

Další EW outtake. Koukněte na jeho zápěstí. ČERNÝ NÁRAMEK! Ten tajný vzkaz, že Rob je zamilovaný do Kristen. Vždyť je to jasné pro každého, kdo alespoň myslí trošičku normálně... Robert a Kristen mají vztah. Není tady žádná potřeba to dokazovat. Nemusí se nic dokazovat. Nechme Nonsten/Hatestens řvát o tom, že chtějí důkaz. Dává jim to něco, aby zabili svůj volný čas.

Super fotka!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ABachdoonnavar ABachdoonnavar | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 1:45 | Reagovat

By dealing together, the two of you can address problems of self-esteem and mutual trust.  Thus, if your muscles inside the penile area are relaxed, more blood will type in the penis and an erection will occur.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama