Robert, Kristen, Emilie a Tom. Je to chemie.

31. srpna 2010 v 8:38 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten
Včera se objevilo několik nových stillsek. Pár z Eclipse. Pár z Remember Me. Když jsme nad nimi všichni slintali, rozpoutala se válka. FILMOVÁ CHEMIE! Samozřejmě se to dalo čekat. Protože VŠECHNO je důvod k tomu, abychom se začali hádat. Lidé nejsou spokojení, pokud nad něčím neremcají. Nonsteni skákali radostí nad stillskami z RM. Jelikož tam Rob není s Kristen. Robsteni zase nad Eclipse stillskami. Samozřejmě pro to má každý své důvody. Ale některé lidi to mohlo zmást. To, že se začalo mluvit o tom, že stillsky potvrdily Robův vztah k Emilie/Kristen. Opravdu? Stillsky. Stillsky. Z. Filmů. Hraní. Jste stejně vyděšení jako já? Takže tady je názor. (Lidé bez smyslu pro humor raději nečtou)


Dobře. První fotka je s Emilie a Robem. Remember Me. Rob se usmívá. Emilie se usmívá. (kdo by se neusmíval být na její pozici?) Rob vypadá jakoby dělal kliky, aby nemusel na Emilie ležet. Hodnocení chemie 1 - 10? - 7 - A to proto, že Rob je v posteli vždycky sexy. Nezapomeňte...HRANÍ.

Eclipse fotka. Kristen a Robert. Neusmívají se, ale dívají si přímo do očí. Kristen leží na Robovi. Rob má ruku okolo Kristen. (žádné kliky LOL) Hodnocení chemie? - 9 - Zaujatost. :D Ale nezapomeňte HRANÍ.

Emilie se chystá políbit Roba. Robert má zavřené oči. Pěkné. Hodnocení? - 8 - HRANÍ.

Kristen se chystá políbit Roba. Rob má zavřené oči. (opět) Oba se na ten polibek zaměřují. Hodnocení? - 9 - Proč? Protože si pořád pamatujeme ten sexy příchod, který je před ním. Ten překoná všechno. A aby se nezapomnělo. HRANÍ.

Ach. Robert a Kristen. Blízko u sebe. Zaměření na sebe. Chystají se políbit? Hodnocení? Obrovských - 10 - ! A hádejte co? ŽÁDNÉ HRANÍ! ;)


Rob a Emilie. Ve sprše. Hodně sexy. Tohle se vždycky objeví, když je Rob mokrý. Vždycky. Hodnocení? Dobře... - 9 -. Ale MOKRÝ ROBERT. Tam by to bylo - 10 - . Ale je to HRANÍ.

(Tahle fotka nikdy neomrzí) Robert a Kristen. Na letišti. Tichý a intimní moment. Drží se za ruce. Jo. Hodnocení? MIMO ROZSAH NABÍDKY. Cítíte ty vibrace, které jdou z té fotky? A hádejte... ŽÁDNÉ HRANÍ!

To nejlepší nakonec. Rob a Tom. Jdou po ulici v Londýně. Oba se usmívají. A není pěkné vidět Roba, jak se usmívá? Dva kamarádi se spolu baví. Hodnocení? MIMO rozsah nabídky. Proč? Rob vypadá odpočatě. Je se svým dobrým kamarádem. USMÍVÁ SE. A hádejte co? NIC NEHRAJE.


Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji se článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama