Robert and Kristen - And I Love Her

31. srpna 2010 v 10:11 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenKoukněte se! Robert přiletěl do Vancouveru. Mysleli byste si, že ta skutečnost, že je v naprostém pořádku... A možná to, že měl na tváři úsměv je dost velký důvod, abychom byli šťastní. Ale ne. Hloupí, hloupí lidi. Proč si nevytvořit drama, když žádné neexistuje? Takže... Pojďme mluvit o tom, KDY se dostal do Vancouveru. Protože na tom opravdu záleží... Jo? Jo. Já jsem jen šťastná, že ho vidím tam, kde má být. V bezpečí. A jo, slyšela jsem, jak ho paparazzi pronásledovali v autě... A pokud je to pravda, tak doufám, že je uvidím hořet v pekle (já budu v nebi, samozřejmě)

Roberte. Roberte. Roberte. Co bych mohla říct a neřekla jsem už milionkrát? Robert se umístil na 6. místě v žebříčku Time's 2010 Most Influential 100. Opravdu... WOW. Jsem naším chlapem opravdu ohromena. Chris Weitz (MILUJU ho!) napsal něco o Robertovi... Musím být opatrný s tím, co tady píšu, protože to bude na Twitteru, když se TIME dostane do obchodů. A když řeknu něco špatného o Robovi Pattinsonovi, jsem mrtvej muž. Takovou oddanost mu zaručily Twilight filmy. Tohle určitě není tak, jak si to naplánoval. I když mě stále dojímá ta sebejistota, se kterou zvládá tu hysterii, občas si myslím, že by to všechno vzal zpět, pokud by dostal šanci. Protože v podstatě, Rob, 23, je spíše ten typ, člověka, který raději stráví noc v rohu okolo stolu s přáteli - trochu podivín, upřímně řečeno, v nejlepším slova smyslu. Tak, jak psát o někom, který odpovídá na Freudovu řečnickou otázku, Po čem ženy touží? Možná jen stojí poukázat na to, že by bylo fajn, dát si s ním pivo, i kdyby nebyl Edward Cullen. Ještě jsme neviděli ani desetinu toho, co umí na obrazovce. A velice důležité věci, za závojem Hollywoodu, který mu občas bere moc času je - hudba, konverzace, nápady, smysl pro absurditu. Která, možná, vysvětluje, proč si nikdy nečtě mé e-maily. Miluji tě, Robe! Zavolej mi! Dokonalost. To, co Chris řekl o Robertovi... Je přesně to, jak ho vidím já. Rezervovaný, intelektuálský chlap, který radši stráví noc v rohu se svými přáteli v hospodě. Zajímá se o hudbu, konverzaci, nápady a smysl pro absurditu. Přesně. Vím, že ze mě někdy dělá moje posedlost Robem někoho lepšího. Ale moje představa s Robertem není, že s ním skáču do postele. To vůbec. Moje sny jsou prostě se s ním kamarádit. Zajít s ním někam... Mluvit o hudbě, smát se absurditě. Dokonalost.

Já jsem si vždycky myslela, že Kristen je jednoduše krásná. Ukázalo se, že nejsem jediná. Kristen byla na 6. místě v FHM UK's 100 sexiest women in the world 2010. Ale samozřejmě, že to ona je!

I Robert i Kristen byli v People Magazine's Most Beautiful People. Jo... Jako by to bylo překvapením! Krása. Uvnitř i zvenčí.

A samozřejmě... Opouštím vás s touto představou. Robert a Kristen. Spolu. Opět. A slova Lennona a McCartneyho... I give her all my love. That's all I do. And if you saw my love. You'd love her too. I love her. She gives me everything. And tenderly. The kiss my lover brings. She brings to me. And I love her. A love like ours. Could never die. As long as I have you near me. Bright are the stars that shine. Dark is the sky. I know this love of mine. Will never die. And I love her.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama