Robert and Kristen...

31. srpna 2010 v 9:54 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenVčera dávali na satelitu znovu Jimmyho Fallona... a zrovna ten díl s Robertem. Nemyslím si, že byl Rob někdy víc roztomilý než, když visel na tom stromě (držel se, aby se nezabil). S tím větrem, který mu foukal do vlasů... Snažil se být směšný a nespadnout. Je něco lepšího než Robert, který se takto usmívá?? Ano, mám ten rozhovor uložený. Mám všechny Robovy rozhovory stáhlé a uložené. A s vyjímkou toho bláznivého křiku, Fallonův rozhovor je nejlepší. *vzdychá*

Ano. Musela jsem sem tu fotku dát. Zřejmě to má být konec světa! Lidé říkají, že toto je skutečně... Nikdo jiný než... OREGANO!!! a Kristen. (Opravdu? Klidně vedle ní může stát můj bratranec!) Ano. Michael Oregano. (Jo, jo schválně tak budu psát jeho příjmení) Omlouvám se. Ale to, že někdo tu fotku zkoumal mi přišlo naprosto směšné. A i kdyby to BYL Oregano? Tak co? Kristen má dovoleno kamarádit se s někým, kdo byl součástí jejího života několik let.

Nemůžu vám říct, kolikrát sedím u počítače a kroutím hlavou nad všemi těmi NEsmysly, které jsou všude kolem. Není divu, že mě bolí hlava.

Pořádně se podívejte na tuto fotku. Jsem si jistá, že toto je jen malá ukázka toho, jak vypadá všechno to šílenství okolo Roberta a Kristen. Vypadá tam Rob podle vás šťastně? Samozřejmě ne. Tak mi řekněte... Proč by měli Rob nebo Kristen vypadat šťastně, když je TOTO obklopuje kamkoliv jdou? Haters lpí na tom, že když je fotka, kde je Rob s Kristen společně... Tak vypadají bídně. Trochu zdravého rozumu by to chtělo, lidi. Pojďme zkusit, jestli dokážete ten svůj vzteklinou napadený mozek, alespoň na chvilku na něco zaměřit. To, že jste pronásledováni a obtěžováni paparazzi není zrovna jeden z důvodů, proč se zamilovaně usmívat na osobu, s kterou jste. Schováváte se za čepici. Dáte si svou kapuci a jen se snažíte projít tím šílenstvím. Mně je bídně, jenom se na takové fotky dívám. Dokážete si představit, jak se cítí?

Už to nebude dlouho trvat. Nemůžu se dočkat. ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama