Robert a Kristen. Vše řekne čas...

31. srpna 2010 v 9:45 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenTak dobře, přiznávám to. Nechala jsem svůj "opravdový" život spadnout do online keců. Ale je mi jasné, že jsem za 24 hodin nic nezmeškala. Stejná blbost... No, víte jak to pokračuje.

Pár myšlenek. 1. Nesnáším celou tu blbost o "opravdovém" životě. Znamená to, že mám falešný život? To, že jsem online je součástí mého života... Ať se mi to líbí nebo ne. Je to opravdové. Jako by mi to haters dávali za vinu a zvraceli "ŽIJ SVŮJ ŽIVOT!" Halo? Já jsem živá... Já už mám svůj život. Děkuji. Je mi líto, že vy ten svůj tak nenávidíte... Moc špatné. Tak smutné.

2. Twitter. Ani si nejsem jistá, jak to říct. Nejsem si jistá, jestli to něco změní. Lidé si tak... tak... ZPRACUJÍ to, co čtou na Twitteru. Jako by to byla otázka života a smrti. Já jen chci říct. Uklidněte se sakra! Podívejte... Samozřejmě můžete věřit tomu, co si přejete. Použijte ten svůj malý mozek v té hlavě a nechte si to v hlavě pořád dokola opakovat... Ale neberte některé Tweety, jako vytesané do kamene a jsou svatou pravdou. Tohle platí pro VŠECHNY tweety. OD VŠECH. Jen protože někdo napíše to, čemu vy chcete věřit, neznamená to, že to tak doopravdy je. A jen protože někdo napíše něco, čemu vy nechcete věřit... Neznamená to, že to tak doopravdy je. Můžu napsat: *Jsem slavnou modelkou* A i když by to bylo úžasné (haha) Bohužel to není pravda. A stejně je to i s 99% keců, které čtete na Twitteru. Protože to lidé dělají pro pozornost. Nebo aby dostali následovatele. Nebo aby si s vámi jednoduše hráli. Můžou říct COKOLIV a pokaždé tady bude někdo, kdo si bude ochotně myslet, že to je pravda. Takže i když je v pohodě mít víru... nebo věřit některým lidem... Pořád to neberte moc vážně.

A ano, drby... Toto nás přináší zpátky k Robertovi a Kristen. Mnoho bylo řečeno. Nic nebylo potvrzeno. Už hodně dlouhou dobu tady nebyla fotka s Kristen. Ne v LA s krabicí (oblečení). Ne v Budapešti se svou láskou. Já jsem taky neviděla fotky Roberta, kde by byl mimo natáčení... Jen obvyklé kecy o tom, jak je tady, tam nebo všude, ale ne s Kristen. No... Co si já myslím? (a myslete na to... jsou to moje myšlenky) Pořád věřím v to, že tam je. Je s Robertem, čeká až skončí s natáčením... Možná poletí do Londýna. Společně. Kdo ví. ;) Není někde okolo nějaký koncert, na který by mohli jít? HAHAHAHA! Ano... spekulace. Není to zábava? Myslím, že budeme muset počkat až na letiště... koncert... nějakou veřejnou věc. Ale musím říct... Kristen prostě boduje s tím neviditelným pláštěm! Takže hádám, že prostě musíme počkat a uvidíme, kde se její první fotka objeví. Kde na světě je Kristen? A dokážete se VY vyrovnat s pravdou? Nemyslím si, že ano.


Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama