Robert a Kristen... Tak sladké :)

31. srpna 2010 v 9:01 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenMILUJU tuhle fotku. Je TAK skvělé vidět Kristen se usmívat. Rozsvítí to celý její obličej! Toto bylo vyfoceno včera v Londýně. Ano. Je pořád v Londýně. A Rob je taky v Londýně. A jsou tu všechny druhy tweetů a článků, ve kterých se mluví o tom, jak někdo zahlédl Roba a Kristen. Je to trochu divné. Lidé nevěří ničemu, dokud není FOTKA jako důkaz. A potom, když tu JE fotka... To stejně nic neznamená ("To je toho! Já tohle se svými přáteli dělám pořád") nebo ("Jen si pohrávají s fanoušky. Summit jim říká, aby to dělali...") Takže znamená fotka vůbec něco? Nevypadá to tak...

Tohle je jediná fotka, kterou jsem viděla, s Robertem a Kristen společně v Londýně. Pro mě je to dost dobré. Ale také... Já nepotřebuju neustálé "důkazy" o jejich vztahu. Je to, co to je. A jestli nás poslední měsíce něco naučily... Tak to, že Rob a Kristen se umí SKVĚLE vyhýbat foťákům. Oba přiletěli a odletěli z Londýna bez toho, aby to někdo zjistil. To je úžasný čin. Podařilo se jim, zůstat do značné míry mimo zrak veřejnosti od New Moon. (plus mínus pár krát... ) Takže v podstatě NESHLÉDNUTÍ fotek Roberta a Kristen neznamená taky nic. Shlédnutí není uvěření. Neshlédnutí není uvěření. Trochu bez vítězné situace. Tak v co věříte?

Počkat. TOTO. Ano. Vytáhla jsem tuto fotku znovu. (Omlouvám se) Ale tahle fotka je to, co mě ujistilo. A fotky, které následovaly? Jsou jen třešničkou na "Robsten" dortu. Jen skutečnost, že se Robertovi a Kristen podaří být spolu KAŽDOU zatracenou šanci, kterou dostanou. To je ještě více třešniček. Ochutnejte je. A hádejte co? Ten dort je taaak sladký. Vynikající. Chutná báječně. Měli byste ho zkusit... Není sladký, božský dort vaše věc? Tak v tom případě... Myslím, že budete muset zůstat u svých Kyselých Hroznů... Dobrou chuť! ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama