Robert a Kristen... Sopečný výbuch!

31. srpna 2010 v 9:50 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenAsi takhle nějak jsem se cítila, když jsem se dneska probudila. A tak jsem se rozhodla být milá, sladká -Flaty-. Mohu dát své trny alespoň na jeden den pryč? Opravdu to není tak těžké. Počkat. To není tak docela pravda. Byl tu docela NEsmyslupný komentář, který byl docela NEinteligentní. A Twitter? No, to je ráj NEsarkasmu. Tak se pojďme podívat, jestli se dnes dokážu soustředit jen na to pozitivní. Hmmm....

Kristen bude v dalším vydání časopisu FLAUNT. Ne pouze ve vydání... Na obálce. Vypadá FENOMENÁLNĚ. Jako vždy.

Já jsem jen nepochopila tu stálou kritiku jejího vzhledu. Opravdu. Nepochopitelné... Tady asi trošku ty trny dávám znát. To je jedno. Takže Kristen vypadá FANTASTICKY a nemůžu se dočkat, až ten časopis vyjde.

Pro nás - Čechy - to moc dobře s The Runaways nevypadá. Zřejmě tu nebudou, což mě moc nepotěšilo. Můžu jen doufat, že se zde objeví DVD. Nebo si to budu muset sehnat nějak jinak, ale nemůžu se dočkat až opravdu uvidím Dakotu a Kristen v tomto filmu. Nemůžu se dočkat!

Ach Roberte. Ano, pořád tě zbožňuju. Myslím si, že ještě víc, než tomu bylo v minulosti... Ale toto má moc společného s mojí drahou Domčou. (Miluju tě, Domčo!) Zvykla jsem si s ní mluvit hodiny každý den... Většinou o tobě. A je to skvělé, skvělé povídání... A pořád se smějeme a smějeme. A každý další den to děláme čím dál tím víc. Život si prostě zvykne na to, že to děláš každý den. Ale já každý den čtu, sleduju a dělám cokoliv, co se tě Domčo týká. Jsi součástí mého života... Mého srdce. A tomu já nepomůžu.

Jo. Slyšela jsem, že všechny lety z i do Velké Británie byly zrušeny kvůli výbuchu sopky. Divné, že? Nejdřív jsem si myslela... Sopky v Anglii? Hahahahaha. Snad se to stalo na Islandu. Ale je to pořád divný.

To musela být zatraceně velká erupce. No, "slyšela" jsem, že Rob s Kristen se měli nedávno chystat do Spojených Států. Zaslechla jsem, že se tak nestane. Chudáčci malí. Jsou nuceni strávit víc času spolu v Robertově rodném městě. Na místě, kde se zdá, nejsou neustále vizuálně napadáni naprostými blázny. Vizuálně napadáni. To se mi líbí. Říkám... Jsem ráda, že jsou spolu. Doufám, že jsou šťastní. (No... samozřejmě, že jsou!) A myslím si, že jsem celý tento různorodý stupidní článek nepoužila své trny. Hádám, že jsem po tom všem jemnou květinou. *šklebí se*

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama