Robert a Kristen - Nedělám si srandu

31. srpna 2010 v 10:08 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenJak dobře, že jsou Robert a Kristen pod deštníky... Dnes se chrlilo hodně hořké pěny. Dobře, vždycky je hodně pěny. Ale to zavání zoufalstvím. Myslím tím... Věci, na kterých Haters lpí... Jsou moc moc smutné. (moc špatné)

Robert Pattinson se včerejší noc ukázal v Camdenu, aby podpořil sbírkovou akci, která se konala na Chelsea College of Art and Design. Akce se konala v Proud Camden jedinečném živém hudebním dějišti. R-Pattz tancoval a fandil skupinám, zvláštní pozornost věnoval burleským dívkám, které dělaly provokativní představení na počest jejich speciálního hosta. Naneštěstí pro ženské hosty R-Pattz skončil oslavu brzy, když DJ oznámil davu, že hvězda Twilight už odešla. Ano... Hyeny svoje zuby zakously zrovna do tohoto článku. Musely... v poslední době moc žrádla neměly. Jsou opravdu (opravdu) hladové. Věcí je... Rob je na charitativní akci. Jeho přátele prý byli s ním. Dokonce tam měla být jeho sestra. Takže mám strach, že jsem nepochopila to drama? A samozřejmě... Žádné fotky... žádný důkaz? Nemělo by to takhle fungovat? Proč je tak špatné, že Rob stráví čas se svou rodinou a přáteli předtím, než se vrátí do USA... Kde bude zřejmě na delší dobu? No, na tom není nic špatného... Pouze v beznadějných vzteklinou posedlých mozcích.

Hm. Toto je obal na zmrzlinu nebo něco takového. Zajímavá fotka. Kristen vypadá dobře. Robert vypadá... vyděšeně? A Taylor vypadá opravdu vysoce. Vyšší než Rob. A já mám ráda Taylora. Opravdu. A kdo ví... Je pořád mladý. Možná pořád roste? Jo, zůstaneme u této možnosti.

Já vím. Dneska jsem o Hyenách mluvila už dost. Omlouvám se. Ale někdy prostě musíte říct to, co chcete říct. Vím, že Hyeny jsou hladové... Nemají nic. Naprosto nic. Dokonce samy ví, jak směšná je celá ta "vztahy s veřejností" kravina. (Pokud jsou to "vztahy s veřejností"? Musí dělat hromadu povyku z ničeho. Nejhorší "vztahy s veřejností" ze všech. Ve skutečnosti je to OPAK toho, co by "vztahy s veřejností" měly být.) Visí na tom, že Kristen letěla do Budapeště jen, aby se nechala vyfotit na letišti. Potom se otočila a letěla do Londýna... A znovu se nechala vyfotit... A potom letěla domů. Jakoby to bylo během několika dní. Opravdu... toto si myslí. Nedělám si srandu. Také byli celí nadšení z toho, že Oregano je nějak zpátky v Kristenině životě. Nebo že ho tajně vídala CELOU DOBU. Opravdu... toto si myslí. Nedělám si srandu.

Hyeny by radši věřily, že Robert je děvkař, který jde za čímkoliv, co dýchá. Robert Pattinson. Ten Robert. Ten stydlivý, pokorný, skromný muž, který říká pravdu... Který říká, že vždy chodí jen s jednou dívkou. Ten Robert. Lidé by radši věřili v to NEJHORŠÍ o Robertovi... Než aby věřili, že je s Kristen. NEUVĚŘITELNÉ. Nedělám si srandu.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama