Robert a Kristen. Moje práce pro vás.

31. srpna 2010 v 9:58 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenTakhle jsem vypadala... (Dobře, nikdy bych TAK dobře vypadat nemohla) Ale takhle jsem se cítila, když jsem čekala až se ECLIPSE trailer ukáže při Oprah. Celou dobu to natahovala. Objevil se až při konci show. *ŠOK* A stálo to za to?

No. Naprosto se mi to líbilo. Ale já MILUJU Eclipse. Oheň a Led. Ale bylo tam toho příliš z toho, co jsem uvedla... a málo...

Belly a Edwarda. Hodně upírů. Hodně vlkodlaků. Což je super. Ale já potřebuju... CHCI více Edwarda a Belly. Ale nejlepší část dnešní Oprah?

TAKTO to bude vypadat 13. května. Robert, Kristen a Taylor. Společně. Při Oprah. Na Robertovi 24. narozeniny! Zeptá se Oprah na tu kouzelnou otázku? Odpoví na ni Robert nebo Kristen? Hádám, že se to dozvíme za 3 týdny. Já miluju, když si Robert a Kristen jen tak sednou a mluví... A lidé je poslouchají. *má závrať* Ani NEVÍTE, jak moc to miluju. ;)

Takže. Myslím, že toto je Robova fotka od fanouška z Londýna vyfocena před pár dny. (Vypadá zatraceně zasněně, pokud mám říct pravdu, tak já jsem taky... a sním hodně často.) Vy byste si mysleli, že cestou kope do štěňat. Alespoň podle toho, jak o něm lidé mluvili. Má pivo. Takže samozřejmě... Hned je "opilý" nebo "alkoholik". BOŽE MŮJ. Ti lidi jsou už naprosto mimo. A nejen, že Haters ví, kolik toho Robert ten večer vypil... Oni taky říkají, že to, že je v Londýně... Jen dokazuje, že se o Kristen vůbec nezajímá. Takže čtenáři, myslete stejně. Myslím si, že se k těm lidem nikdy nedoneslo, že by tam mohl mít nějaké jiné povinnosti, a proto tam zůstal? Upřímně. Hihňám se. A hodně nahlas. A nemůžu tomu pomoct. Kromě toho... Stejně bude v USA už brzy.

Ano. V tomto budou pokračovat. Donekonečna. Snaží se chytit něco, co bude navždy mimo jejich dosah. A smutné na tom je, že oni ví, že je to marné... Ale budou se za tím honit stejně dál. STRAŠNĚ se těším na těch pár dalších měsíců. Očekávám hodně vytí a kňučení... Ale na konci to za to všechno bude stát.

A toto mí přátelé... je pro dnešek VŠECHNO. ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama