Robert a Kristen. Letní láska?

31. srpna 2010 v 9:52 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten
Dobře. Měla jsem toho poslední dny strašně moc. Což znamená, že jsem nebyla moc online. (Což bylo docela dobré.) Jen jsem na pár minut nahlédla sem a tam a hádejte co? Ano. Stejné Kecy. Stejné Hyeny. Stejní pokrytci. Stejné, Stejné, Stejné. Ne, že bych předpokládala, že bude něco jinak. Ale když jste pár dnů pryč a dostanete se na Twitter a ta blbá konverzace se vůbec nezměnila?? No, potom vás napadne sifakt jednu vrazit. Každopádně..

Po NEKONEČNÝCH (Naprosto NEKONEČNÝCH) spekulacích o tom, kde je Kristen Stewart. Se ukáže na nějaké pool party od Lacoste na Coachella festivalu. Vypadá šťastně. A proč by neměla? Strávila týden s nejúžasnějším mužem na světě... a teď si užívá na slunci. Zatím co čeká, až se on připojí. Kvůli čemu by neměla být šťastná?

No... byl tu i neustálý štěkot a vytí... Kňourání. Kňučení. Tohle už je opravdu v naprostém háji. 1. Předtím než se Kristen ukázala v Budapešti... Hyeny jsou rozrušené... krouží dokola... "Kristen by se NEMĚLA ukázat v Budapešti! Potřebuje se soustředit na svou kariéru a přestat pronásledovat Roba, kamkoliv jde!" 2. Kristen se UKÁZALA v Budapešti (muhahaha) ACH NE! CO BUDEME DĚLAT??? "Kristen je DOJEMNÁ! Měla by trávit čas s rodinou a přáteli. Nemá ŽÁDNÝ život! VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ, VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ, VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ, VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ, VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ." 3. Robert a Kristen letí do Londýna. (opět... MUAHAHAHA) "Kristen tam je s ním jenom kvůli vztahům s veřejností!!! Říkám vztahy s veřejností! Ano! Letěla na letiště v Budapešti... jenom aby se otočila a nasedla na letadlo do Londýna s Robem, aby je mohli vidět paparazzi. Jo! Takhle to je! Kdo by za někým letěl na 14 hodin a potom letěl zpátky? Mně to dává PERFEKTNÍ smysl!" (v tomto bodě slintání dosáhlo 100%) 4. Kristen se ukáže v Kalifornii. "Kristen nechala Roberta v Londýně! Co je tohle za vztah??? VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ, VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ, VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ, VZTAHY S VEŘEJNOSTÍ!!! Počkat. Kristen opustila Londýn, aby mohla být se svými přáteli? Rob a Kristen se ROZEŠLI!" (tady začíná vrčení a vytí) Tak jak to tedy je, troubové? Kristen nemá ŽÁDNÉ kamarády a musí pronásledovat Roba... Což z ní dělá smutnou a dojemnou NEBO Kristen nechala Roba v Londýně, aby mohla být s přáteli v Kalifornii. Což z ní dělá smutnou a dojemnou. Hádám, že musíte být Hyena se vzteklinou, aby vám to celé dávalo smysl. Takže, pokud chcete myslet jako Hyena... Potřebujete dostat vzteklinu... Příznaky počáteční fáze vztekliny jsou bolesti hlavy, horečka, která je doprovázena nadměrným slintáním. Velké bolesti, trhavé pohyby, nekontrolovatelé vzrušení, deprese, agresivita a demence.

Toto opravdu není pěkná fotka... Myslím, že to přeskočím. Děkuju. ;)

A teď abych si vyčistila mozek od všech těch NEsmyslů... *šklebí se* Robert Pattinson. PŘI CHŮZI.

*vzdychá* Děkuju, Roberte... Děkuju ti strašně moc. Rychlá myšlenka? Opravdu to bude super léto. Necítíte to ve vzduchu? Robert a Kristen budou spolu (Co jiné by Kristen měla dělat??) A protože není pěkné ukazovat a smát se těm, kteří jsou naprosto pošetilí a ubozí... Jsem pro, aby se další kňourání omlouvalo. Jen si s sebou nezapomeňte vzít ručník. Hádám, že by na vás mohly z toho neustálého štěkání a vrčení nějaké sliny zůstat. *zpívá* "Bude to kruté... kruté léto..." Hádám, že pro někoho to budou dny pod PSA. Heh.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama