Robert a Kristen. Každý chce vládnout jejich světu.

31. srpna 2010 v 9:48 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenTakže... Zřejmě fotka z příjezdu Roba/Kristen do Londýna. (Jen jedna další do dlouhé řady fotek, kde jsou spolu.) No... Nevěděli jsme už dávno, že zrovna tam se chystají? Ale článek v The Star... byli na soukromém hotelu, kde se skrývali v pokoji.... a šlo slyšet Roba, jak hraje na kytaru a zpívá Kristen. "Jejich lásku je nemožné skrývat," řekl zasvěcený. Bože. Opravdu? Naprostá blbost. Ať jde časopis STAR někam za to, že vůbec vyfotil fotku, kde je Rob s kytarou. Bastardi.

Dobře. Není moc novinek o Robovi/Kristen. Kromě toho, že jsou někde venku... Což je docela dost, aby z toho někteří lidé šíleli a spálili si přitom sušenky. Což je samozřejmě zábavné... Ale spíš smutně zábavné. Takže pár náhodných myšlenek... 1. Lidé šílí z toho, že Kristen cestovala se svým důvěrným společníkem (Johnem). Byla s ním DLOUHOU dobu. A upřímně... Se všemi těmi přihlouplými blázny... (Fotky Hyen s červeným přeškrtnutím) Proč by s někým neměla cestovat? Nedává snad smysl, že s ním jela?? Rob jezdí se svým bodyguardem kamkoliv. Proč je špatné, že Kristen dělá to samé?

Přemýšlela jsem o celé té "Jsem obrovský Robsten fanoušek!" záležitosti. A jen proto, že věříte, že je někdo "s" někým, neznamená to, že jste na nich závislí a musí to tak být. Já nemám žádný podíl na tom, že Rob a Kristen jsou spolu. Jen si myslím, že jsou. Nesním o Edwardovi a Belle. Ve skutečnosti, ani o nich neuvažuji jako o těchto postavách, jenom když se dívám na Twilight filmy. Myslím si, že se mají rádi (hodně). Myslím tím... Kristen přeletěla celou zeměkouli, aby byla s Robertem. Když mají možnost být spolu... Tak jsou. A vidíte... takhle to prostě je. Pořád se ukazují... SPOLEČNĚ. Takže přirozeně... To co mi říká šestý smysl... Přijímám, že je naprosto jasné, že Robert a Kristen... Jsou skutečně... SPOLU. Tak jednoduché, opravdu. Žádná spiknutí. Žádná reklama. (Žádné blbé vztahy s veřejností.) Tak to prostě JE.

Naprosto úžasná fotka Dakoty a Kristen. MILUJU ty boty. Miluju ten styl. MILUJU, MILUJU, MILUJU THE RUNAWAYS! Chtěla bych někde DVD, abych se na ten film mohla podívat. Ta hudba se mi nechce dostat z hlavy. A Kristen. Kristen musí být určitě úžasná Joan Jett! Takže jo... Já ten film prostě někde budu muset najít. Musím. Can't stay at home... can't stay at school. Víte, jak to pokračuje.

A teď k něčemu naprosto jinému. Hyeny POŘÁD vrtí ocasy. Hádám, že ještě nepřišly na to, že to je ztráta času... a pořád chodí dokola. Dokola a dokola a dokola... Přestanou? Hádám... NE. ;) Jo. Ještě jedna věc. Zbožňuji tě Roberte Pattinsone. Stále jsem tebou omámena.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama