Robert a Kristen. Jo, jsem tam.

31. srpna 2010 v 9:46 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten
;) Ach vy malověrní. Jste teď šťastní? Protože já mám OBROVSKÝ úsměv na tváři, zřejmě ne tak velký jako Robert a Kristen.*hihňá se* Ale už delší dobu se usmívám bez přestání. Potvrdilo se to veřejně? Třešnička na dortu. (pamatujete si Kristen měla dort a dokonce ho i jedla) Vidíte.Opravdu jsem sem nepřišla se škodolibou radostí. Opravdu tady není POTŘEBA to dělat... Protože i když Hyeny a Haters nechtějí věřit, že Rob a Kristen jsou opravdu spolu. *hihňá se* Už znají pravdu. Vy víte, že ji znají. Ale... Jsou okolo toho strašně zlí a oškliví. Takže. Tady jsem. Pojďme začít, tam kde to všechno začalo, můžeme?Tohle je fotka z videa, které začalo celý ten povyk. Teď to video toho říká mnohem více... Ale no tak. Je jasné, že to je Robert a Kristen. Ale. Haters/Hyeny řvali "FOTKY NEBO ŽÁDNÝ DŮKAZ" nebo nějaké podobné kecy. Dobře teda...

A co tohle?

Nebo tohle? Jo. Je naprosto jasné, že to je Kristen a Rob. Společně. V Budapešti. Fotky = Důkaz... že? Tak, co se stalo potom?

Teď tu máme Hyeny... Z huby jim kape pěna. Jsou vzteklé. Zatrpklé. Urážky. Zamítnutí. Racionalizace. Bla. Bla. Bla. Pro mě... to nejbizarnější? "Je to všechno kvůli vztahům s veřejností." Myslím. Vážně? Tohle je to nejlepší, s čím můžete přijít? Takže Kristen zůstávala dny v Budapešti bez toho, aby ji někdo viděl. Mohla se s Robem objevit na natáčení... Přesto. Nic. Je to všechno pro vztahy s veřejností? Jak to celé může dávat smysl? Počkat. Ono to smysl nedává.

Upřímně... Mám závrať ze všeho toho vytí a vrčení. "Kristen nemá ŽÁDNÉ kamarády. Kdo by přeletěl svět, aby strávil narozeniny s chlapem? Robovi je jí líto. Proč by nestrávila čas s její rodinou a přáteli?" Ehm. Jo, Kristen... Holka... TY JSI BLÁZEN! Proč, proboha, chceš být s Robem? Zbláznila ses? Myslím tím... je to jen Robert Pattinson. Ten nejkrásnější, nejokouzlující, nejsladší a nejvtipnější člověk na planetě. Musíš být úplně mimo, když chceš trávit čas s ním namísto se svými přáteli!! CO SIS MYSLELA??!

*vzdychá* Je to tak smutné. Opravdu je. Že lidé prostě nemůžou být šťastní z toho, co si Rob a Kristen zvolili ve svých životech. Na Roba a Kristen teď po celém internetu všichni nadávají... A proč? Protože chtějí být spolu? A vás se to týká... jak? Vím, jak se to týká mě... :-D <--- takhle.

A tak teď máme Smutnou Hyenu. Moc... moc... smutnou. Všechny výmluvy. Všechny racionalizace. Všechna zamítnutí. Nezmění to, že Rob a Kristen chtějí být spolu. A tak dál a tak dál a tak dál... Můžete citovat nějaké diskutabilní rozhovory... Můžete výt "vztahy s veřejností", co nejhlasitěji to jde. Ale hádejte co? Nic to nezmění. A pokud se na veřejnosti nechovají tak, jak chcete? Váš problém. Tohle nedělají pro vás. Nebo pro mě. Nebo pro někoho jiného. Tohle není představení pro veřejnost. Toto jsou jejich životy.

Jestli chcete viset na faktu, že i Rob i Kristen cestovali s bodyguardy, aby věděli, co se "děje"... SAMOZŘEJMĚ, že cestují s Deanem a Johnem (bodyguardi) Proč by neměli? Vy jste důkaz (omlouvám se, nepotřebuju fotky). Že tu jsou děsiví, nelogičtí lidé, kteří nesnáší a ohrožují Kristen a Roberta jen proto, že jsou spolu. Jsem ráda, že oba dva mají někoho, kdo je ohlídá. Konečné myšlenky? 1. Kristen je s Robertem, protože s ním chce být. A protože MŮŽE. 2. Vy nemáte hledat důvod PROČ? Vy máte sedět a BREČET. 3. Jo. Já vím. Měla bych si jít sednout zpátky a dojíst svůj popcorn a sledovat, jak hyeny vrtí ocasy. (mimochodem, vždycky skvělá podívaná... haha) Ale. Někdy prostě musíte napsat, co si myslíte. Doufám, že Rob a Kristen jsou teď šťastní kdekoliv jsou. Já vím, že já jsem. :)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama