Robert a Kristen » Co víc dodat?

31. srpna 2010 v 9:23 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten1. Kristen minulou noc u Jimmyho Fallona. Krátký rozhovor. Kristen vypadala dobře, ale bylo mi zima, jenom jsem se na ni podívala. Myslím, pěkné šaty... Ale ve skutečnosti to bylo jen dlouhé uplé tričko! S Fallonem je v pohodě... A on je na ni moc milý. Miluju to. Miluju ji.

*jéé* Tato fotka mě prostě nutí se usmát. DOKOŘÁN! DOBŘE. 2. Celá ta kostkovaná košile/ kde je Kristenin prsten věc. Opravdu? Zřejmě ta košile byla Kristen. Seděla jí naprosto přesně. Pokud tedy Oregano není opravdu hodně drobný. Opravdu si nemyslím, že někdy tu košili měl na sobě. Ten prsten? No. Nikdo ve skutečnosti neví žádné podrobnosti o tom prstenu. (jako kdyby někdo věděl nějaké podrobnosti o něčem, co se vztahuje k Robertovi a Kristen) I KDYBY ( a toto je velké KDYBY.. JASNÉ?) Byl ten prsten pro Kristen významný... Možná byl v klenotnictví... nechala ho vyčistit? Možná se s ním něco stalo a ona ho dala spravit? Možná prosté neměla náladu si ho vzít? Znám hodně lidí, co jsou vdaní/ženatí a nenosí pořád své prstýnky. TOHLE vím (a toto je velké tohle... haha) Není konec světa. A já hádám, že to má malý dopad na vztah Roberta a Kristen.

"Mám husí kůži... Čím dál větší"

"A ztrácím kontrolu..."

"Kvůli té síle, kterou mi dodáváš..."

"Je to ELEKTRIZUJÍCÍ!"

A to je všechno, co o TOM můžu říct. Zbožňuji Roberta Pattinsona. Nutí mě dělat a říkat bláznivé věci. Takže je to všechno jeho vina. *Robert miluje Kristen miluje Roberta* ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama