Robert a Kristen...

31. srpna 2010 v 9:09 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenTolik věcí. Řekla jsem tolik, že? Ale nemůžu tomu pomoct. Všechno se to v té hlavě točí... Strašně moc věcí se teď děje okolo Roberta. A musím přiznat... Strašně moc keců. Dnešek a včerejšek byly velkými dny ve světě Roberta Pattinsona. Today Show. Jimmy Fallon. Premiéra Remember Me. The View. Daily Show. Naprosto úžasné. Opravdu. Ta tisková konference pro mě byla úžasná. Pár dnů tu je vichr činností, ale potom to zase utichne. Začněme včerejší premiérou. JAKÉ DRAMA!! Někteří lidé byli naštvaní kvůli tomu, že se Kristen ukázala. (Já sama jsem byla překvapená, že šla po červeném koberci)

Ano, premiéra byla o Remember Me. Ano, byl to ROBERTŮV den. A to, že tam byla Kristen, mu ho zničilo? Ne... to si nemyslím. Je jenom dobře, že tam Kristen byla. Nejsem ten typ "já jsem vám to říkala". Jen mluvím o tom, co vidím. Ale řešit to? S kolika dalšími omluvami ještě přijdete, abyste vysvětlili to, že je Kristen VŠUDE, kde je Robert? Jen přátelé? Opravdu? To je opravdu ještě horší druh logiky. Protože to nedává smysl. A důvod toho, že jste rozrušení nad kecy, které by vás neměly otravovat? Je ten, že víte, že to je pravda. Takže máte lidi, kteří kritizují Kristen, kvůli tomu že se objevuje všude, KDE má být. A máte lidi, kteří kritizují Robert za to, že je loutka... nebo slabý... Nebo další nesmyslný blábol. Jsem si jistá, že Robert nepotřebuje vaše dovolení k tomu, aby byl s Kristen. A ještě něco? Robert se obklopuje těmi, na kterých mu záleží nejvíce. Jeho rodina. Britští kamarádi. A Kristen. A ty lidičky... To je vše, co potřebujete vědět.

Rozkošná fotka! A ano, myslím si, že Emilie vypadala skvěle. Nemám žádný důvod ji nenávidět, který -jak se zdá- ostatní mají... Jen kvůli tomu, že byla ve filmu s Robertem. Trochu divný. Tohle je pro ni velký kariérový krok. A myslím si, že zvládá všechno to drama s grácií a důstojností. Přála bych si to samé říct o Robertových/Kristeniných fanoušcích. A také... Recenze k Remember Me byly skvělé! Není to, co je opravdu důležité?

Nejlepší část celého toho šílenství. Robert a Jimmy. Sedí na stromě... Samotný rozhovor byl OK... Robert byl zábavný. Ale to blbé řvaní? Tak zatraceně otravné. A hádám, že věk žen sedících v publiku byl 30 a více. Řvaní. Opravdu? Robert mluvil o tom, jaký pocit má ze křiku... jak ho to štve... Vypadá to, že si užívá, když na něj někdo ječí? A snažila jsem se podívat i na tu část se stromem... a to zatracené křičení zablokovalo Robertův hlas. To myslí vážně. Do háje. Chci slyšet Roberta mluvit... Chci slyšet, co chce říct... Vy ne??

Bože. Miluju Roberta Pattinsona. Dnes ještě víc než včera. (méně než budu zítra) Tak jo, omlouvám se za ty blbé kecy. Zrovna jsem koukala na The View. Robert vypadal skvěle. Emilie vypadala skvěle. Byl to dobrý rozhovor. ŽÁDNÉ křičení. Mohla jsem ho slyšet mluvit. Emilie nedostala moc šancí dostat ke slovu... Ale nakonec nevytáhli jeho osobní život. Ne že by bylo nutné ho vytahovat... Protože jsem si jistá, že všichni ví, že to je Robert a Kristen, kdo sedí na stromě a LÍBÁ SE. Šachmat, Pijavky.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama