Rob Kissed a Girl... And He Liked It!

31. srpna 2010 v 9:37 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenOkolo Roberta a Kristen je teď ticho. Jo samozřejmě... Někdo psal na twitteru, že stál hned "vedle" Kristen na letišti. (Jo... Jasně) A samozřejmě... Lidé vzali ten jeden bezvýznamný tweet a utíkali s ním. Protože... No... Tohle lidé dělají. Takže... Najednou, protože to jedna osoba řekla... MUSÍ to být pravda. Alespoň pokud chcete, aby to byla pravda. A byl tu nějaký článek, ve kterém měl Robert pro Kristen VELKÉ překvapení na tyto Velikonoce. Miluju, jak lidi znají tyhle kraviny. Miluju, jak lidé věří těmhle kravinám. Miluju, jak se někteří lidé přihlásí a podívají se na lety do Maďarska *hihňá se*, aby určili, jestli se tam Kristen stihne dopravit pro své Velikonoční překvapení. Co dalšího k tomuto můžu přidat? Jen můj skutečný smích.

Já nevím. Vy nevíte. Nikdo nebude nic vědět, pokud se neobjeví Kristenina fotka... někde. A i potom tady bude skepticismus a pochyby. Příběhy o spiknutí a lsti. Upřímně. Jsou? nebo Nejsou? Tyto obrovské schémata věcí... Jak moc ovlivní váš život? Já bych si myslela, že by nebyl žádný rozdíl, ať je pravda jakákoliv... Ale jsem si naprosto jistá, že někteří lidé žijí a dýchají z tohoto dramatu.

Každopádně. Vše ukáže čas. Osobně? Doufám, že tam je Kristen s ním. Vím, že by to Roberta udělalo šťastným. A já mám ráda šťastného Roberta. 1+1=2 Jednoduché.

A vypadá to, že novinky o tom, že The Runaways byly odstraněny z kin před celosvětovým vypuštěním byly předčasným zvoláním. To doufám. Já opravdu OPRAVDU chci ten film vidět. Pořád se dívám na stránky kina, jestli se tam náhodou neobjeví, kdy budou promítat The Runaways... Jsem do hudby The Runaways a i do filmu blázen a moc se na film těším. Ale jediné, co nám zbývá, je doufat.

Jo... Jako by to byla novinka, pro někoho, kdo toto čte. A podívejte se na tu fotku! Další fotka toho nádherného muže... a podívejte na to, co zrovna dělá! JDE! Tolik posedlosti. Tak málo času.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama