Rob and Kristen. Sugar and Spice and Everything Nice?

31. srpna 2010 v 9:56 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten
Zoufalé časy přinášejí zoufalá opatření. A právě teď jsou Haters zoufalí. Neuvěřitelná kravina se teď chrlí po celém internetu. No... To není tak docela pravda. Většina kravin je od stejných, smutných lidí.Michael Angarano. Lépe známý jako Oregano. Původní Drobné Koření. Já teď proti tomuto chlapovi nci nemám. Je roztomilé, jak je praštěný, trošku směšné. No, ve skutečnosti do tohoto dramatu ani není tak moc zapojen. Ale pořádně se podívejte na tu fotku... a teď se podívejte na TUTO fotku.

Ehm. Jo. Opravdu? Jako by se Kristen vzdala Vysokého, Okouzlujícího a Nádherného pro... Malého, Nepředvídatelného a Průměrného. Spráááááávně.

Kristen vypadá na této fotce nádherně, že? Už dávno ví, co se bude za pár měsíců dít, že? Hahahaha! Každopádně. 1. Přestože ty kecy o Oreganovi vzešly z poupravené fotky a z drbů o tom, že je někdo viděl. Haters se k tomu přiklánějí. Jejich čelisti se pevně sevřely na chudáčkovi Oreganovi. To je docela směšné, když se nad tím zamyslíte. Jen den předtím... Jim z huby stékala pěna, když říkali, že Kristen je lesba. A teď chtějí mít Oregana zpátky... Hádám, že se ona mezitím z toho dostala a už je zase na kluky! Úžasné! A prosím berte v úvahu, že kdyby běžela za svým ex... Jaký by měl být problém, že se s ním pořád kamarádí? Hromada Povyku Pro Nic.

2. Také tu byl jeden absurdní nesmysl, podle kterého Kristen letěla do Budapeště, aby se s Robertem rozešla. PRO-BO-HA. Jo... poletím 14 hodin letadlem, abych se s někým rozešla. To dává naprostý smysl (pokud jste strašák, který nemá mozek) Někdy přemýšlím nad tím, jestli se někdy na to podívají a pomyslí si "bože... to je ubohé i na mě!" hahahahaha. Pochybuju.

Fotka z 10 sekundové ukázky, který byla včera při Oprah. Edwardovy vlasy jsou docela dlouhé, ne? Miluju Edwarda. Ale to je jiný článek pro jiný den. Oprah zítra ukáže ECLIPSE trailer! Miluju Eclipse. Ale to je jiný článek pro jiný den. Nebylo by úžasné, kdyby se Robert a Kristen ukázali na show a ten trailer uvedli?? *vzdychá* Ne, nechci, aby tam Robert skočil na pohovku a rozpovídal se, jak miluje Kristen. Na toto téma své pocity už jasně vyjádřil. ;)

Miluju tuhle pusu. ;) Dobře. Ještě jedna věc. V celém Twilight vesmíru je hodně lidí, co nenávidí Roberta a Kristen. Osobně? Nepochopila jsem to. Proč se obtěžovat tím, že nenávidím nějakého herce? Pokud někoho nemáte rádi... Pokud vás všechno, co dělají, dráždí a plivete z úst hořkou pěnu... Proč byste je dál následovali? To nedává smysl. NEsmysl. Řekla jsem to už hodněkrát... Jsem si vědoma, že existují EXTRÉMNÍ fanoušci Kristen, kteří nenávidí Roberta Pattinsona. A EXTRÉMNÍ fanoušci Roberta, kteří nenávidí Kristen Stewart. Ale já to nejsem. Já je miluju oba. Dobře, jestli to chcete upřímně, tak Roberta mám o trošku radši. Protože... no... je to Robert Nádherný Pattinson. Ale tyto články nejsou o tom, jak je někdo nenávidí. A mojí prací není sledovat jiné stránky a potom se sem vrátit a obhajovat Roberta a Kristen. Nejsem "Robsten" policie! Nejsem zodpovědná za to, co ostatní lidé říkají na svých stránkách a v komentářích. Takže pokud se vám nelíbí nenávist, kterou někteří lidé šíří... Navrhuji, abyste si to vyřídili s nimi. *Toto veřejné oznámení vám přineslo Sdružení Proti Hyenám. Obraťte se na nás pokud nebudete moci chodit okolo hromad mrtvých těl.*
A k této poznámce... Nechám vám tu jednu moc výstižnou větu z filmu. Fakt se hodí... ne? Strašák: Nemám mozek... pouze slámu. Dorothy: Jaktože můžeš mluvit, když nemáš mozek? Strašák: Nevím... Ale někteří lidé bez mozku toho namluví strašně moc... ne? Dorothy: Ano, myslím, že máš pravdu.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama