Rob a Kristen. Války s oblečením...

31. srpna 2010 v 9:28 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenEclipse plakát byl zveřejněn včera. Byl boží... ale předvídatelný. Strašně se mi na něm líbilo, že Bella byla v popředí. Po tom všem je to její příběh! Přesto. Někdo (odpusťte mi, že už nevím kdo) dal dohromady tuto koláž fotek ze všech tří plakátů... A já si myslím, že je to zajímavé. Robert se až tak nezměnil... Je pořád tak nádherný, jak jen to jde, i když se s každým filmem dostávají blíž a blíž k mému ideálu Edwarda. Taylor samozřejmě vyzrál... A přiznejme si to, vypadat můžete pouze lépe, když si sundáte tu otřesnou paruku z Twilight! A Kristen. Ve Twilight vypadá tak mladě a nevinně... zkrásněla a s každou další fotkou si začala více "uvědomovat" čím se její život stal. Miluju to.

Kristen venku v LA/Beverly Hills? Miluju ten úsměv na její tváři. Takže údajně hledala nějaký dům v Beverly Hills. Údajně pro Roberta? Hahahahahahaha. Omlouvám se. Ale pořád se chichotám tomu včerejšku a těm válkám s oblečením. Jo... máte něco k té bundě? Záleží na tom? No... některým lidem ano. Někdo řekl "koukněte na tu bundu... vypadá úplně jako ta Robova!" Potom někdo řekl "NEEEEE! Není Robova. Můžeme to dokázat!!" Potom někdo řekl "Miluju jak si Rob/Kristen vyměňují oblečení." Potom někdo řekl "NEEEE! Ty bundy nejsou stejné, blbci!" Potom někdo řekl "Bla, bla, bla stejné oblečení bla, bla, bla" Potom někdo řekl "Zkoumáte Robovo/Kristenino oblečení, Blbci! NECHTE JE ŽÍT!" Potom někdo řekl "Kecy. Kecy. Kecy. Haters! NECHTE JE ŽÍT." A tam a zpátky. Pořád dokola a dokola. Kde to skončí? Nikdo neví. A pokud se nesmějete nad válkami s oblečením? A necháváte se tím štvát? Skutečně doufám, že budete v pohodě... Nakonec. Chudinky.

No. Co dalšího bych měla říct? Kristen hledá dům pro "někoho". Kristen trávi dovolenou za mořem s "někým"? Kristen a Robert sedí na stromě? L-Í-B-A-J-Í S-E? Čím více informací dostaneme... Tím více tu je té odporné a hořké nenávisti. Je to zajímavé... Přesto také smutné. Kristen je POŘÁD lesba (Hádám, že Oregánovi to nevadilo několik těch let, co spolu byli) Kristen je POŘÁD zoufalá (Hádám, že nošení oblečení svého kluka toto znamená? co?) Kristen POŘÁD nemá práci (Hádám, že si nezaslouží mít chvilku volna) Kristen POŘÁD dojemně pronásleduje Roberta a doufá, že ho přesvědčí, aby s ní byl (Hádám, že Robert nemá žádnou vlastní vůli a nemůže rozhodovat o tom, s kým půjde ven) Kristen POŘÁD hraje tu PR hru (Hádám, že Summit má naprostou kontrolu nade vším, co ona nebo Rob dělají ve svém volném čase) Opět. Pořád dokola a dokola. Skončí to? Zatraceně ne.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama