Rob a Kristen - Prozatím jste nic neviděli

31. srpna 2010 v 10:01 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten
Jsem unavená. V posledních týdnech jsem toho měla moc. Tak moc, že jsem si nemohla libovat ve všech novinkách o Robertu Pattinsonovi. Ale to je dobře. Robert právě teď není zrovna moc VENKU. Je pořád v Londýně... vstřebává své rodné město předtím, než se na chvíli vrátí do Spojených Států. Nikdo o něm už dlouho nic neví. A o Kristen taky. V tomhle jsou sakra dobří... že? Tak pojďme k jádru věci. Ano?Zdá se, že jsou schopni dostat se z i do velkých letišť docela snadně. Viděl někdo, jak se Kristen dostala z Londýna? Líbí se mi, jak se jim podařilo zvládnout celou tu věc s paparazzi. Samozřejmě... Občas je někdo chytí. Je nevyhnutelné, že se to stane... Ale líbí se mi celé to "Kde jsou?" drama, které začne, když je nikdo neviděl.

Už to začalo u Roberta. Proč je to takový problém? Nemám ponětí. Robert je ve Velké Británii. Zřejmě si užívá poslední víkend s rodinou a přáteli... předtím než se vrátí zpět do Států a ke Kristen. ;) Bude tam už brzy. Budou spolu... už brzy.

Jsem dneska tak unavená, že ani nemám náladu, abych se smála nad "vztahy s veřejností". Bože, musím být fakt vyčerpaná. Ale vím, že představení teprve začíná. Robert a Kristen u Oprah budou POUZE začátkem. Bude tu hromada kňučení a vrčení, když začne Eclipse premiéra. Udělala jsem si zásoby svého oblíbeného popcornu. Mám připravené pití. Protože i vy VÍTE, že to bude ZÁBAVNÁ jízda! Posaďte se a užijte si show! Muhahahaha!

Promo fotka Kristen z Eclipse. Zřejmě ta, kterou použijí na kartonové krabice před kinem. Ale bože, bože... Ona je tak hezká. Dokonce i s tou parukou. Nějak ty hnědé kontaktní čočky z Kristen dělají NAPROSTOU Bellu. Celou nevinnou a vypadá mladší... a no... Jako Bella.

*vzdychá* Znovu to začíná. Pokaždé, když je Robert klidný, začnu věřit, že moje posedlost vyvrcholila... Dělám si srandu? Nepotřebuju mnoho času, abych si uvědomila, že jsem stejně hluboko, jako vždycky. Jenom, když ho vidím jako Edwarda Cullena... Jak mluví jako Edward Cullen s očima Edwarda Cullena a se rty Edwarda Cullena... S vlasy Edwarda Cullena. A jsem zpátky v naprosté posedlosti Robertem Pattinsonem. Můžu být upřímná? Nevidím, že by to někdy mělo skončit. Nikdy. Myslím si, že mě bude Robert Pattinson fascinovat pořád. Pořád budu přemýšlet nad tím, jaký bude jeho nový film... Pořád ho budu chtít slyšet mluvit tím nejistým, nepředvídatelným a roztomilým hlasem. Nikdy mě neunaví sledovat jeho obličej... Poslouchat, jak zpívá píseň... Vlastní mě... Nadoživotí. On je magnet. Já jsem ocel.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama