Rob a Kristen neposlouchají režiséry ;)

31. srpna 2010 v 9:21 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenKristen přijíždí na JFK. Vypadá tak šťastně! Ano. Pojďme se bavit o té blbé kostkované košili. *vzdychá* Takže Kristen měla oblečenou tuto košili. Twitter vybouchl. Google hořel. ACH NE! TO NEMŮŽE BÝT TA STEJNÁ KOŠILE, KTEROU MÁ ROB!!!

Tak jako "Robstens" fotkami vše vyhodili do povětří... "Nonstens" lítali po internetu, aby to nějak vyvrátili. VYVRÁTIT TU KOŠILI! VYVRÁTIT TU KOŠILI! Já jsem si té blbé košile nevšimla. Ale když jsem si to přečetla... Myslela jsem si... to je drsný. No nakonec se to změnilo. Robova košile má zip. Oregánova (Chybělo mi to naše milované koření!) má knoflíky. Kristenina má knoflíky. Takže... co teď? Má Oregáno s Kristen košili, která tají, že spolu mají vztah, o kterém my nic nevíme? Líbilo se Kristen nechat si tu košili, když se rozešli? Kdo ví. Potřebuju aspirin. Přesto.

Rob jde. Vypadá podrážděně. Rob vypadá sexy v oblečení z roku 1800. Jo... jako kdyby nevypadal sexy v hadrových tričkách a džínech. On je prostě sexy.

Kristen u Regis/Kelly. Měla na sobě uplé kožené legíny... Hodně rock and roll. Byla v pohodě. Vypadala dobře. MILUJU, MILUJU, MILUJU její vlasy! Nezapomeňte, že dnes v noci bude u Jimmyho Fallona. Líbilo by se mi vidět Kristen na stromě, když bude Jimmy dělat "Robert is BOTHERED". Nebylo by to srandovní?? A konečně. Behind the scenes z natáčení v Itálii z New Moon DVD. Edward a Bella... Konečně opět spolu... Objímají se... Líbají se... Režisér křičí "STŘIH". A... Oni se líbají dál. Fascinující. ;) ZDE!

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama