Rob a Kristen. Láska si vždy najde cestu.

31. srpna 2010 v 9:51 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten"Mluví" se o tom, že se Kristen nějak dostala z UK. Dostala se ona? Dostal se on? Hmmm. Věděla jsem, že se měla dostat do Států tento týden. Ten výbuch sopky uzavřel letiště široko daleko. Dostala se pryč předtím? Ať je kdekoliv... Doufám, že je šťastná a v bezpečí. VÍM, že je spokojená. Haha.

Ach Hyeny. Hádám, že toho nepotřebujete moc, aby začaly slintat. Měly pěnu u huby. Ale pokud zoufale vysíte na celé té kravině se "vztahy s veřejností". Co jiného očekáváte? Co asi Hyeny dělají? Žalostně řeční? Paranoidně zuří? Žijí v přeludné realitě? Asi nějak tak. ;)

Jééé.... Tak mladí a nevinní. Koukněte na Taylora! Vypadá jako miminko! A koukněte na Kristen a koukněte na Roberta. Jo. Vím, že tam byl Oregáno. (A já ho mám ráda, takže nezačínejte, jo?) Ale on to věděl... On to věděl... Tak jako to věděli všichni ostatní. Každopádně. Měla jsem hodně nabitý týden... a mám ještě nabitejší víkend. Omlouvám se, že nestíhám číst všechny novinky, které mi zaklepou na dveře... Kde je Kristen? Kde je Robert? Spolu nebo od sebe? Na tom nezáleží, doopravdy... Stejně brzy budou zase spolu. Láska si vždy najde cestu. Bude to SKVĚLÉ léto! Radši se držte... Bude to divoká jízda! *hihňá se*

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama