Rob a Kristen... Čemu blázni věří.

31. srpna 2010 v 9:35 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenDneska je Apríl. Jako bychom potřebovali den, kdy z lidí dělat blázny? Každý blbý den je APRÍLOVSKÝ. Každopádně. Pěkná koláž DuRoba. Pěkné je, že tam toho není moc... Fantastické fotky. Připadá mi to trochu divné, že Rob je v Budapešti... a my najednou vidíme tyhle úžasné sety fotek. Ne, že bych si stěžovala. Den bez DuRoba je jako den bez... Kyslíku. Příliš mnoho? Smůla. :)

Ahhh... to tričko. Proč toto vytahuju? 1. Znovu jsem se dívala na video, kde je Rob u Jimmyho Fallona. Ano, "I'm Bothered" je pořád nejlepší, naprosto brilantní. Ale já stejně odbočím... KAŽDOPÁDNĚ. (Rob na stromě... *hihňá se*) Kde jsem to byla? A jo, to tričko. Rob ho měl oblečené u Jimmyho Fallona. To stejné, které měla Kristen na letišti hned druhý den... *výská* Tak sleduju Roberta... a připomnělo mi to všechen ten strach, který to tričko způsobilo. Ty racionalizace. *kašle hyeny kašle*  A potom jsem se smála ještě víc... a sledovala Roberta na stromě znovu. Brilantní.

Musela jsem sem dát tuto fotku. Pořád mě nutí se usmát. Robův úsměv mě nutí se usmát. On prostě vypadá tak zatraceně šťastně. Můžeme to takhle nechat? Kristen v Budapešti. Děje se to? Stane se to? Hádám, že se potřebujete zeptat Roberta nebo Kristen. Hodně štěstí. Nevím proč... Ale můj dobrý pocit mi říka, že se tam objeví... Její narozeniny jsou příští týden. Nejsem si jistá, proč by to měl být nějaký milníkový moment, když se magicky objeví v Maďarsku. Hádám tak, protože pár narozenin strávila s Robertem... jedny z nich pro ni byly významné... pro ně... Prostě se mi líbí přemýšlet nad tím, že by tyto s ním trávila taky. Kdo ví. Já jsem neřekla leť. Přeleť kvůli němu svět. Co? Omlouvám se. Ehm. Jestli se tam ukáže nebo ne... Nemusí to nic znamenat. Jenom se mi líbí ten nápad. Robert musí být u konce natáčení Bel Ami... Hádám, že by mohli počkat, dokud neskončí... Ale bylo by boží, kdyby tam byla s ním a oni by potom mohli odletět do Spojených Států. Společně. Znovu.

Chápete?

Myslím, že jo...

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama