Remember Me Robert

31. srpna 2010 v 9:07 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten*vzdychá* Tak se mi dneska chce mluvit o Robertovi. Možná že psaní o nenávisti tu je už moc. Nevím... ale dávám si přestávku. Přesto. Rob byl dnes ráno v Today Show. Byl skvělý (jako vždy), ale pod ním bylo toto: "Mimo Twilight Upíří Herec Září v Remember Me" Upíří herec? To jako vážně? Vážně si myslí, že je upír? Myslí si, že to je to jediné, co on je? To, že tam bylo "Mimo Twilight" už bylo moc... Nemyslíte? A Matt Lauer prozradil docela hodně o filmu... Je tu hodně lidí, co se chtějí jít podívat na film a být překvapení... A Lauer to trošku zkazil. Pěkně blbý.

Mám ráda Pierce Brosnana. Zajímavá volba pro otce. Docela se mi líbí, jak je Remember Me hodně soustředěno na NYC a tak... Ale Robert, Emilie i Pierce mají přízvuky. Všechny jsou jiné. A všichni se snaží neznít jenom americky... ale hlavně New Yorsky! Fascinující... že? Miluju Robův hlas. Srdce se mi roztluče jako o závod, jenom ho slyším mluvit. Robert bude dnes večer u Jimmyho Fallona, což by mělo být dobré! Jsem si jistá, že Fallon udělá něco, co Robovi bude vadit... Těším se na to! A dnes večer je premiéra Remember Me. HURÁÁÁÁÁ. Opravdu chci vidět tento film. Vím, že bych viděla cokoliv v čem je Rob... Ale hádám, že se těším až bude UPÍŘÍ herec skrývat své zuby, alespoň na pár hodin.

BOŽE MŮJ. Není ten nejobdivuhodnější člověk této existence? Tak sladký. Tak roztomilý. Tak zatraceně rozkošný. Opravdu ho miluju. Vidět ho usmívat se... mi taky vykouzlí úsměv na tváři. A to za něco stojí. Že?

Nezapomněla jsem na Kristen. Pořád ji mám ráda. Stále ji spíše chráním. (jo, jo, já vím... ale nemůžu si pomoct) A bylo tu několik "shlédnutí" Roberta a Kristen na večeři.. Jak si užívali. LÁSKA LÁSKA LÁSKA. Divím se, jak jsou schopni to všechno dělat bez ustavičného oslnění foťáků. A Robert vypadá ŠŤASTNĚ, že? A myslím si, že Kristen má co dočinění s tím velkým úsměvem na jeho krásné tváři. A vidění Roba tak šťastného a odpočatého... Mě taky dělá šťastnou. Opravdu. Jedna z nejlepších věcí... je vidět Roberta Pattinsona OPRAVDU usměvavého. Brilantní.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama