Povídání o Robertovi

31. srpna 2010 v 9:39 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten1. Lidé jsou zvláštní. Jakože... OPRAVDU zvláštní. Jednou se v komentářích objevilo, že jsem sprostá. Jsem? Mám své chvíle. O tom není pochyb. Ale koukněte... Když lidé trhají Roberta a Kristen? To vede k tomu, že jsem hnusná. Napadají Roberta, protože nežije podle JEJICH představ... Trhají Kristen za to, že má tu drzost být s Robertem. Nenávidí ji za to, že... existuje. Opravdu. Takže toto jsou lidé, které já nazývám Hyeny.

Protože jsou nechutní. A vypadá to, že nemají nic lepšího, než drápat a kousat do mladého páru herců. Je tohle sprosté? Pokusím se tady spomalit... Protože vím, že někteří lidé mají problémy s vnímáním. (sakra... Je tohle sprosté?) Neřekla jsem o Tobě, že jsi Hyena. (nebo jo?) Myslím tím... Nedala jsem sem článek, ve kterém jsou Hyeny vyjmenovány. (Navíc oni o sobě vědí)

Hyena je METAFORA. Rozumíte? Tady... Možná to pomůže. (je tohle sprosté?) 1. slovní hříčka, v níž je pojem nebo slovní spojení použito na něco a ukazuje jeho podobnost, podobenství. (definice 1) 2. slovo, které něco zastupuje, znak, symbol. Už jste to pochopili? Hyena reprezentuje ošklivé, hnusné, lpivé, odporné mrchožrouty, kteří žvýkají a koušou Roba/Kristen. Jo. Tohle je trošku sprosté... ale taky trefné. Naprosto trefné.

2. Jsem docela unavená z toho "pokryteckého" postoje, který je tady online. Nechutně pokrytecký. Víte, o čem mluvím? Lidi, kteří se cítí "nad" davem. Oni nedělají drama. Oni nezjišťují věci o Robertově životě. Jo. Vy tomu doopravdy nevěříte... Nebo jo? No... Já taky "nedělám" drama. Jenom komentuji. A všichni víme (nebo bychom měli), že Robert si tyhle blbosti nečte. Nečte si váš svatý, čistý blog. Nečtě si moje sprosté, naštvané články... Nesnaží se vás zběsile kontaktovat, protože mu zjevně rozumíte. Nejste jeho bodyguardi... Jeho ochránci a zachránci. (Je tohle sprosté?)

3. Byla tu otázka... Abych jen řekla, co vím o Robertovi a Kristen. Řekla jsem někdy, že něco vím? Samozřejmě, slyším věci... Vidím věci... Ale je to spekulace. To byste měli vědět. (Je tohle sprosté?) Nevím, kde Robert a Kristen jsou. Ve skutečnosti... Troufám si tvrdit, že to nikdo neví. Kromě Roberta a Kristen. (Dobře, možná rodina a kamarádi) (počkat... to zní, že to ví hodně lidí) A nemělo by to takhle být? Je možné, že Robert a Kristen jsou spolu právě v tuto chvíli? Naprosto. Doufám, že jsou. Doufám, že se usmívají. Doufám, že Kristen má nádherné narozeniny. Jen by mohla.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama