Pojedou Robert a Kristen do New York City?

31. srpna 2010 v 9:03 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenChci mluvit o Remember Me. Bylo zveřejněno mnoho trailerů. Typický Summit... Typická velká ničivá síla. Je to jako s New Moon... Mám pocit, že jsem viděla celý zatracený film! Ale upřímně? Čím víc toho vidím... Tím víc se mi toho líbí. Robert vypadá v tomto filmu zatraceně krásně. A vím, že má trochu rozhodnosti v hlase... v působení... Ale Robertova tvář byla vždy velice důležitá v ukazování jeho emocí... V jeho hraní. Ta nádherná tvář ukáže všechno, co cítí. Jsem STRAŠNĚ natěšená na tento film. Na Roberta. Je už březen?

Bože. Jedny z NEJLEPŠÍCH Robových fotek jsou z natáčení Remember Me. Myslíte si, že se tento film bude líbit teen fanouškům, tak jako všechny Twilight filmy? Asi ano. Ale hádám, že je tu spousta lidí, kteří jsou v první řadě fanoušky Edwarda. Které tato věc nebude zajímat. Docela těžké tomu uvěřit... Proto je tak důležité, aby byl tento film dobrý. Tak si lidé uvědomí, že Robert není Edward. Je v něm víc než jen třpytící se upír. (ne že bych neměla ráda Edwarda... ale víte, co myslím) Jako Robertův fanoušek... Chci, aby VŠECHNO, co udělal, dobře vyšlo. Protože chci, aby dělal filmy i mimo Twilight Sagu. Nevidím, že bych se o něj přestala zajímat. Nikdy. Vlastní mě. Navěky.

Ano. Hádám, že Rob a Kristen poletí do Států společně. Tento víkend. Prostě mi to dává smysl. Rob tam má hodně věcí... Jimmy Fallon, The View, RM premiéra. Kristen má Lena, Oscary, premiéru The Runaways. Půjde Kristen do NYC s Robertem? Přála bych si to. Lidé co nenávidí Kristen mají nachystané zbraně, kdyby se objevila na RM premiéře. Samozřejmě tam bude jen proto, aby mu vzala jeho slávu. Ukradla mu všechno. Jak se vůbec může opovážit jít na premiéru RM!!! Uf... Klídek. Jak se to liší od New Moon premiéry, kde se ukázala Emilie? Někteří lidé byli naštvaní, že tam byla. A haters to obhajovali, měla tam být. Upřímně. Jestli bylo v pořádku, aby byla Emilie na NM premiéře, kvůli tomu, že pracuje se Summitem/Robertem a propaguje RM. Samozřejmě je v pořádku, aby byla Kristen na premiéře RM, kvůli tomu, že pracuje se Summitem/Robertem. A možná... Možná... protože ji tam Robert CHCE? Kdo ví. Možná se neukáže. Ale já doufám, že ano. Myslím si, že ten balón s jejich vztahem se teď kutálí pěkně... Proč ho zastavovat? ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama