Robsten Monday Mix

31. srpna 2010 v 9:32 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenHádám, že Robert je v Budapešti. Vypadá nádherně okouzlující jako vždy. Ale počkat... Je tam doopravdy? Ne! Ano! Skutečně, lidé se hádali, jestli tam skutečně je. Proč? Proč se vůbec ptám? Protože drobné argumenty jsou něčím, pro co někteří lidé žijí. Také jsem četla, že TomStu tam je s ním. Super! Ale počkat... Je tam doopravdy? Ne! Ano! Proč se lidé hašteří o takových blbostech? Proč? Proč se vůbec ptám?

Já vím proč.

Protože Hyeny mají strach, že se tam Kristen objeví. Už teď vymýšlejí omluvy, proč by tam vůbec byla. Kňučí a štěkají... "Nech ho žít!" (není TO ironické?) A nějak... Pokud tam je TomStu... To, že by tam měla jet dává ještě méně smyslu? Něco takového. Protože ty

jsou blízkými přáteli TomaStu (Všichni víme, že ten má víc rozumu, než aby měl takové kamarády) A oni VĚDÍ, že nemá rád Kristen. Nějak. Podle toho jak se na ni dívá? (není TO ironické?) Tak se přidržte, milí čtenáři. KDYŽ se Kristen ukáže v Budapešti... Těm

se začnou sbíhat sliny. Začnou útočit a trhat... Protože v tomto jsou dobré. K jídlu si vybraly Kristen Stewart... Ale oni nepřemýšlí. Budou kousat do všeho, co se jim postaví do cesty. A potom budou kňučet o tom, jak jim nikdo nerozumí. (není TO ironické?)

Doufám, že se toto brzy stane v Maďarsku. Jaké úžasné, romantické místo pro strávení narozenin s tím jedním, kterého milujete. Haha. To se mi musí líbit. Těším se na těch několik dalších dnů... ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama