Nedělní sarkastický mix

31. srpna 2010 v 10:03 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenVždycky jsem milovala tuto fotku. Ano, oba dva tam vypadají ohromně... Ale je tam i něco jiného. Něco víc. Myslím si, že to má co dělat s Robovým obličejem, který sleduje Kristen. Jsem dnes v černo-bílé náladě. Ani si nejsem jistá, co to znamená. Ale vypadá to, že tíhnu k černobílým fotkám. Tak jsem se rozhodla je sem dnes použít. Je o čem mluvit. Pojďme se podívat, co jsem našla.

1. Upřímně. Je tu něco, co na mě působí, když má Robert cigaretu. Normálně cigarety nesnáším. Nic na nich nemám ráda. Kromě toho když Robertovi visí na rtech. Jsem si jistá, že Freud by toho měl hodně, co říct o fotkách a sexuálních narážkách a proč jsem tak zatraceně omámená... Ale já nad tím teď nemůžu přemýšlet. Robert má prostě cigaretu v puse.

2. Kristen je krásná. Někdy je jenom normálně krásná. Někdy je fantasticky krásná. Ale vždycky je krásná. I když se nesnaží být. I když to vypadá, že se snaží NEVYPADAT krásně. Je to jako jasné světlo... Které se nikdy nesetmí... Nezáleží na tom, co dělá. Nezáleží na tom, co lidé říkají. To světlo vás oslepuje.

3. Je tu pořád mnoho NEsmyslů. Nehledám je. Ale ony si mě vždy najdou. Vidím je na Twitteru. Vidím je na stránkách. Vidím je v komentářích těchto článků. Připadá mi zábavné, že někteří lidé jsou ohroženi mými slovy. Mými myšlenkami. Že cítí potřebu pronásledovat mě a ujišťovat se, že vím, že oni se mnou nesouhlasí. Super. Ale z toho křičí zoufalství.

4. Věřím, že Robert a Kristen jsou spolu. Proč? Nechte mě vám počítat proč... Už v říjnu 2008 šlo vidět, jak se Robert a Kristen... zdánlivě zamilovávají. Pro mě to bylo naprosto jasné. Ty pohledy. Ty dotyky. Tu důvěrnost, kterou spolu měli. Toto bylo před 18 měsíci. A jestli něco... Moje první reakce na to, co jsem viděla, se jen posílila. Znovu. A znovu. Trávili spolu tolik času, kolik jim jejich zaneprázdněné životy dovolily. Vždy našli cestu... Jak být spolu. Nepotřebuju někoho, kdo mi řekne svoji verzi pravdy. Nepotřebuju někoho, kdo mi bude říkat, jak ověřitelné jsou moje názory. Já jen vidím to, co je přímo předemnou. (Víte, že to vidíte taky) A když jednou přijde den, kdy to neuvidím? Tak to příjmu. Protože to není o tom, co chci. Je to o tom, v co věřím.

5. Bože, dneska fakt nedávám smysl, že? Omlouvám se. Jen tu je dnes večer strašně ticho... a jenom mi hlavou prochází myšlenky. Každopádně. Robert a Kristen u Oprah způsobili docela rozruch. Nějací NONsteni mají strach, že se Oprah zeptá na TU otázku a jim se nebude líbit odpověď. A z nějakého důvodu byl ten fakt, že to je na Robertovy narozeniny, strašný. No, zřejmě je to už natočená show, která se pustí na jeho narozeniny. Ale pořád si nejsem jistá, proč to všem tak nahání hrůzu... Znamená to, že Rob musí říct pravdu, protože jsou jeho narozeniny? Znamená to, že Robovo narozeninové přání se splní? NEsmysl.

6. V neposlední řadě. Eclipse trailer měl premiéru v pátek. Během několika minut si na něj lidé začali stěžovat. Jo, byla bych radši, kdyby tam bylo víc Edwarda/Belly. Ale i tak se mi LÍBIL. Lidi naštvalo hodně Rileyho. Lidi naštval Bellin prsten. Lidi naštvalo... no... Všechno. Vzpomínáte si na dny, kdy jsme byli vzrušení a šťastní, že máme trailer? Nadšení ze scén s Edwardem? Tyhle dny mi chybí. A konečně. (Jo, skoro končím) Robert je v Londýně. (ještě na pár dní?) A z nějakého důvodu, to že nenásledoval Kristen do LA, znamená samé negativní věci. Kdyby Robert následoval Kristen, je to jen pro "vztahy s veřejností" nebo kvůli práci. Když ji okamžitě nenásleduje, samozřejmě to hned znamená, že s ní nechce být. Hyenám na tom nezáleží. Záleží na tom, že pořád budou tyhle kecy žrát. Ne že jen vidíte to zoufalství. Naprosto ho CÍTÍTE. Hořká. Hnusná. Pěna. A bude to pro ně pouze horší. Protože to NEJLEPŠÍ teprve přijde.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama