Narozeninová přání se plní!

31. srpna 2010 v 9:43 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenTak opět začneme písní od The Beatles. You say it's your birthday! It's my birthday, too... yeah. (Dobře, nejsou... ale hrajeme dál) They say it's your birthday... We're gonna have a good time. I'm glad it's your birthday. Happy Birthday to You!

Takže... dneska jde hodně lidí na The Runaways... závidím jim. Vím, že Kristen a Dakota jsou v tom filmu úžasné! Zítra se pokusím najít nějakou další recenzi a v tomto článku vám ji sem dát.

Takže. Hádejte co? Tady je náznak... Stejná Blbost V Jiný Den. Věřím, že je Kristen v Budapešti? Jo, věřím. (Mám své důvody.) ;) Vy nevěříte? To je v pohodě. Slyšíte, jak haters piští "DŮKAZ"!! No... Funguje to oběma směry, moji štěkajíci mazlíčci. Ukažte mi DŮKAZ, že je někde jinde? Přesně. Nikdo taky nevěřil, že byla ve Velké Británii na Nový Rok... Nějak se jí podařilo dostat se do země bez toho, aby byla odhalena... A kdyby se nevyfotili s tou malou holkou? Zjistili bychom to NĚKDY? Byly nějaké další jasné a přesné fotky? Ne. Tak to ve vás hlodá. Věřte nebo jednoduše nevěřte. Mě to doopravdy vůbec nezajímá. Ale přestaňte s tím nepřetržitým kňučením. Neustálým vytím... vrčením... Čas vše ukáže. A když to bude jinak? Bude to OPRAVDU důležité ve vašem obrovském životě? Bože... Doufám, že ne. Takže. VŠECHNO NEJLEPŠÍ KRISTEN STEWART! Je pěkné vědět, že narozeninová přání se plní! (Kristen, obejmi ho pro mě...) :)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama