Nádherná Kristen Stewart - The Bitch is Back

31. srpna 2010 v 10:16 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenKristen Stewart na Costume Institute Gala Benefit. Mám být upřímná? Pro mě... to nebyl její nejlepší look. Dávám jí 7 z 10. V hodně věcech se trefila... v pár přestřelila. Její make-up je bezchybný. Její pleť. Její oči. Má někdo krásnější oči?

2. Ty šaty? No... Nerozumím módě. Alespoň ne na tak vysoké úrovni. Neznám všechny návrháře, ale vím, co se mi líbí. Líbí se mi části těch šatů. Moc se mi nelíbí ten výstřih. Je takový divně tvarovaný. Připomíná mi ty šaty, které měla na HP photoshootu...

Dobře. Zřejmě to těm šatům vůbec není podobné... Ale tyto šaty bylo to první, co mě napadlo, a je to dobrá výmluva na to, proč dát tuto rozkošnou fotku do tohoto článku.

Tohle je nejlepší fotka celého večera. Tady si můžete všimnout, že se spodek šatů třpytí. Celé šaty vypadají lépe, když se hýbou... když na ně přímo nesvítí světlo. A strašně moc se mi líbí, jak tady Kristen vypadá. Nádherná. Celkově... Mám pocit, že ty šaty Kristen VELMI sedly. Rozhodně v nich vypadala velkolepě. Nic nemixovala. A riskovala. Ten důvod, proč tolik lidí vzhlíží ke Kristen a nemůže se dočkat, co si obleče příště, je ten, že se Kristen nebojí riskovat. Tohle na ní miluju.

Jak můžete vidět... Kristen se vícekrát TREFILA než přestřelila. Je mladá... Je krásná... a bude ve všem už jen lepší.

A ano... Lidé, co ji nesnáší byli plní síly. Rvali a trhali ji na kousky. Ale na konci dne, VY nikdy nebudete vypadat takto. A...

Nikdy nebudete dělat toto. A to vás zabíjí. Dusí vás to. Hořká chuť, že? Zajímalo by mě, kde je právě teď Robert a Kristen? Hmmm... ;)

Tohle je naprosto pravdivé. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama