Lpění na Robertovi a Kristen...

31. srpna 2010 v 9:11 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenHahahahahaha! Omluvte mě, když se směju nad tou "ČÍ JE TO ŽLUTÁ TAŠKA?" záhadou! Ne... Ještě jsem neskončila... HAHAHAHAHAHAHAHA! Rob přiletěl do Londýna v naprostém pořádku. Rozkošný, malý TomStu byl s ním. Rob nese tu záhadnou žlutou tašku. Co to může znamenat? Hádám, že to znamená... Že to je Robova taška? A hádám, že VŠECHNY bláznivé spekulace o tom, že Rob nese Kristeninu tašku jsou konečně u konce! Konečně můžu spát, když jsme všichni vyřešili tuto znepokojující otázku! Uf! Teď víme, že Rob vůbec NEBYL gentleman!! Počkat. HAHAHAHAHAHAHA!

Dále. Kristen opouští NYC. Podívejte se na tu košili. Další drama. Největší lpění v Robertově světě, je to, že tohle všechno dělají pro veřejnost. Řekla jsem OBROVSKÉ lpějící lpění? No... Tohle je jedno LPĚNÍ, kterého se drží víc než jiného. "Je to všechno pro veřejnost. Summit je nutí, aby spolu byli. Summit má úplnou kontrolu nad každým pohybem, který udělají. Nikdy nedělají nic bez toho, aby jim Summit řekl, co mají dělat." Kolik více pozornosti a publicity potřebuje Twilight Saga? "Kristen... POLETÍŠ do Anglie a budeš s Robem. MUSÍŠ. Je to velice důležité pro budoucnost našich filmů!" Takže. Jestli tohle VŠECHNO dělají Robert a Kristen pro Publicitu... Jestli jim VŠE bylo řečeno... Proč, řekněte mi proč by tu nebylo mnoho, mnoho, MNOHO více fotek, kde jsou SPOLEČNĚ? Kdyby to měl Summit pod kontrolou určitě... by byli Rob a Kristen "chyceni" všude! Co děláte špatně, když se snažíte zinscenovat fotky, ale přitom žádné nemáte? Omlouvám se. Ale tohle je dost chabé. Jako... lpění na vláknu. Opravdu tenkém, roztřepeném vláknu.

Jo. Jdu do toho. Miluju, když internet exploduje pod těmito věcmi. Je to opravdu zábavné... nezdá se vám? Kristen má zřejmě Robertovu košili. Nemá ji na sobě pouze na fotce nahoře. Ale hádám, že ji měl oblečenou pod košilí na premiéře.

Vždycky jsem těmto kecům nevěřila... Ale. Tady to vypadá jako Robova košile. Jo, jo... slyším to lpění... Ale Kristen má ty rukávy opravdu hodně ohrnuté... a jsou zakroucené a ohrnuté nahoru... a jo... Myslím si, že má jeho košili. Co to znamená? Hm... Líbí se jí ta košile? Chce mít oblečené něco, co voní jako Rob? (To se mi docela líbí...) Možná Kristen vyměnila svou žlutou tašku za Robovu košili? Je tu strašně moc možností! Pijavky? "Kristen by se UTOPILA v Robově košili!" (Další z bláznivých lpěních) "Fůůůj. Dokážete si představit, jak je ta košile odporná? Rob ji měl noc před tím! Odporné!" (Zřejmě, ale pořád to voní jako Robert!) "Tak co? Já si půjčuju kamarádovy košile POŘÁD!" (Omrzí je už někdy tahle omluva?) "Kristen si jen zahrává s fanoušky! Chce vám to strkat pod nos." (Nebo prostě může chtít nosit Robovu košili... Opouští ho po několika společně strávených týdnech. Možná jí bude chybět?) Přesto. Vy říkáte krok pro veřejnost. Já říkám lpění! Poslední věc? Těším se na Kristen na Oscarech. Nemůžu se dočkat toho, co bude mít na sobě. Je to vždy zajímavé... a bývám zklamaná jen zřídka! A víte, že to zřejmě bude úžasné už jen proto, že to jsou Oscaři! Peklo... Také se těším na Taylora! Lpěte dál! ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama