Kristen a Robert - Opět spolu a je to krásné!

31. srpna 2010 v 8:51 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten


Kristen na premiéře The Yellow Handkerchief. Nádherná jako vždy. Někteří lidé si myslí, že se Kristen jen veze na popularitě Roba... Že nemá nic, co by s ní mělo něco dělat. Dovoluji si nesouhlasit. Yellow Handkerchief, The Runaways, Eclipse, Welcome to the Rileys. Ta holka měla hodně práce. A já miluju všechny ty fotky s Eddiem a zbytkem herců... všichni vypadají šťastně a nadšeně. Je rozkošná.

Takže jo... Kristen je pracovitá holka. Propaguje 4 filmy. Poletí do Anglie na BAFTAS. Bude předávat cenu na Oscarech. Po pravdě... nikdo není jako Kristen Stewart.

Je toto ukázka toho, jak to bude vypadat až Robert vyzvedne Kristen na letišti? Lidé vyšilují z toho, že budou Kristen a Robert na stejném místě. ACH NE! Vážně? Hledají fotky z Baftas, aby se ujistili, že Robert nebude sedět vedle Kristen. ACH NE! A to není všechno... Doufají, že Rob nebude ten, který bude předávat cenu Kristen (jestli vyhraje). ACH NE! A nezapomeňme: "Cena, na kterou je Kristen nominována, ani není PRAVÁ cena. Nic to neznamená." Bože. Cokoliv, co jim pomůže v noci spát. A prosím nechte si ty své řeči Pijavky (nové pojmenování pro haters). Rob toto řekl, když Kristen pravděbodobně to ráno spala v jeho posteli. Lpí na tom! PŘESTO. Těším se na BAFTAS a na to, že uvidím Kristen a Roba vybavené tolika místy, kam můžou jít (společně). Mám pocit, že ta fotka nahoře se bude odehrávat.. pořád a pořád dokola... S vyjímkou, že na ní nebude Edward a Bella. ;)


Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji se článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama