Kde na světě je Robert a Kristen?

31. srpna 2010 v 9:38 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenJá vím. Od kohokoliv. "Slyšela" jsem, že Rob dneska nenatáčí. Že prý má pár dní volna... Hmmm. Doufám, že si užívá malou přestávku. Pracoval hodně tvrdě, ne snad? Zaslouží si trochu odpočinku a osvěžení... Zajímalo by mě, co bude dělat se svým volným časem... Kde/Co/Kdo? Doufám, že se baví.

Doufám, že se baví i Kristen. Vůbec mě nenapadá, kde je. Tak docela zmizela. Toulá se zase po světě? Doufám, že si taky užívá svoje volno... Představte si ty možnosti. Kdybyste byli mladí... Krásní... Bohatí... A zamilovaní? Co byste dělali? Kam byste šli? Hmmm. Doufám, že si ho užívá sama. ;)


Štěstí je v očích toho, kdo se dívá? Což nás přivádí k těm, kteří nejsou NIKDY šťastní...

Jo... Štěkají a kňourají znovu. Mají pěnu v hubě. Ehm... Tohle Hyeny dělají, ne? Jen jednu věc. Já jsem vždycky fascinována tím intenzivním hněvem a nervózním pocitem úzkosti, když se něco snaží dokázat. 1. "Mě to NEZAJÍMÁ! MĚ TO NEZAJÍMÁ! MĚ TO NEZAJÍMÁ!!!!!" 2. Mám vlastní ŽIVOT! MÁM VLASTNÍ ŽIVOT! MÁM VLASTNÍ ŽIVOT!!!!!" Až moc MOC se snažíte tyto věci všem dokázat. Vidíte. Kdyby to byla pravda... Nemuseli byste o tom neustále ŘVÁT a KŘIČET. Nemuseli byste se namáhat a přesvědčovat lidi o tom, že to je pravda. Vím, že tohle bylo řečeno už mnohokrát... Ale po tom všem je to pořád Shakespeare... The lady doth protest too much, methinks. (Mám dojem, že dáma neprotestuje příliš.) Uklidněte se, hloupí psi. Bude to v pořádku. Opravdu. Přemýšlejte na chvíli o žraní jiné mrtvoly... A skutečně... Dělejte něco s těma slinama. Je to nechutné a dostane se to úplně všude. ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice_SB Alice_SB | Web | 31. srpna 2010 v 9:49 | Reagovat

×)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama