Je Kristen Stewart módní ikona?

31. srpna 2010 v 8:58 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  Robsten

Žena roku podle Elle UK. Kristen ji vyhrála. Gratuluji! Má v Londýně docela pěkný týden! Nejsem otrokem módy. Jen vím, co mám ráda... Vlastně mám radši Kristen, když nosí její jeany a trička. Ale obléká se dobře. Řekla bych v 9 z 10 případů... Je brilantní v jejích volbách oblečení. Ty šaty, které nosila během NM press tour, jsou dosti velkým důvodem, aby vyhrála tuto cenu.

Dnes nebude nic o "Pijavkách". Ne, že by tady nebyly biliony Pijavek. To se nikdy nezmění. Ale. Někdy prostě nechcete číst všechnu tu negativitu a nesmysly. Je to jako bezustavičné kňouravé bzučení komárů. Čas od času je chcete plácnout... Ale potom si uvědomíte, jak je ten komár nepatrný a zbytečný... Už brzy bude po něm... Tak proč se ním nechávat obtěžovat? *Alespoň pro teď :)*

Byl tu "drb", ve kterém Rob vypustil tajnosti o jeho vztahu s Kristen pro SUN nebo nějaký jiný UK časopis. Nezajímalo mě, který to byl. Ale, pojďme na to. Nikdo tomu OPRAVDU nevěří... že? Rob zničehonic začne mluvit o svém vztahu s Kristen? Pokud tedy nebyl opilý (což je možné... ta opilost, ne to co řekl) Ale stále... Myslím si, že většina logicky uvažujících lidí ví, co je naprostý nesmysl a co ne. Je to stejné jako na Twitteru... Lidé prostě mluví bláboly. A vždy je tu někdo, kdo tomu bude věřit. Opravdu. Mohla bych napsat "Rob a Kristen byli spatřeni, jak "něco" dělají v London Eye." A ačkoliv by se mi většina lidí posmívala... (Doufám) Bylo by tu pár takových, kteří by přemýšleli nad tím, jestli je to pravda. Tak dobře. Drby berte s nadhledem. Twitter berte s nadhledem. S velkým nadhledem. Někdo napsal, že někteří Haters/Nonstens opravdu mají svědomí a srdce... VÍME, že se to ani nepřibližuje k pravdě! ;) Kristen byla na Burberry fashion show v Londýně.

Nádherná! Něco z té show jsem viděla... a opravdu se mi to líbilo! Viděla jsem Kristen, která seděla vedle Clare Danes a vedle někoho, o kom lidé říkali, že je Kate Hudson. Pohupovala si nohou do rytmu... Miluju módu a můžu potvrdit, že Kristen ji nosí.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama