DuRob mě něžně zabíjí.

31. srpna 2010 v 9:34 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenZkusím to a nebudu dneska sarkastická. Dokážu to? Proč bych měla chtít? Každopádně. Ten nádherný Robert Pattinson. Počkat. Ten Robert Nádherný Pattinson. Ať tak či onak. Cylindr. Rukavice. Hůlka!!! Bože. Vypadá to, že Bel Ami bude ÚŽASNÉ. Jsou tu fotky/videa, na kterých je DuRob rozzlobený. Proč je to tak zatraceně sexy? Protože to je Robert. Jednoduché.

Včera v noci jsem se dívala na Twilight. Robert i Kristen vypadali strašně mladě. Je docela těžké uvěřit tomu, že už dotočili Eclipse... Miluju Twilight. Se všemi jeho vadami... Je to pro mě nostalgické. Vzpomínám na ty šťastnější časy mezi Twilight fanoušky. Před tou válkou s Robsten. Před... vším. Připomnělo mi to, PROČ jsem se zamilovala do Roberta Pattinsona. Proč jsem jím tak uchvácena. Proč budu vždycky fanouškem.

Jo, Twilight mělo svoje chyby. Makeup byl divný. Paruky byly podivné. Robovo obočí bylo vytržené. Chyběly tam důležité věty... Scény. Ale pořád. Twilight nám dalo Roberta Pattinsona. A pořád nám dává Roberta Pattinsona... Jak hraje na ten klavír. Sakra. Pořád tady bude něco neuvěřitelně sexy... okolo Roberta a jeho hudby. Jeho kytara. Jeho dojemný hlas... Vzpomínám si, že Catherine Hardwicke říkala v jednom rozhovoru, že Rob hrál 2 hodiny na klavír. Je to natočené? Je to někde??? Nedokážu si představit lepší koncert. Přeju si, aby Rob vydal CD... "I'll be your man..." Do háje. Ano. Tohle je jeden z mnoha důvodů, proč miluju Roberta Pattinsona. Jenom ten pocit, který mi způsobuje.

A fotka z Eclipse. Robert vypadá nádherně. A Kristenina paruka nevypadá tak špatně. A Taylor. No, zřejmě jsem teď v menšině... Ale mám ráda Taylora. Udělal na mě dojem v tom, jak těžce pracoval, aby se stal Jacobem Blackem. Udělalo na mě dojem jeho hraní... A miluju tu chemii, kterou má s Kristen... Na plátně i mimo něj. Eclipse je moje oblíbená knížka. Bude to i můj oblíbený film? Doufám. Potřebuju Eclipse.

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama