Cherry Bombs Eclipse?

31. srpna 2010 v 9:15 | -Flaty- // pattinsonintoxication |  RobstenJoan Jett byla minulou noc v Leno Show. (Kristen tam je dnes!) Zpívala "Cherry Bomb". Byla úžasná. Je jí 50... Vypadá dobře. Zní dobře. A pořád jí sluší ten zarostlý sestřih! Joan neříkala o Kristen nic jiného než samé hezké věci. Jak byla ochotná ostříhat si vlasy. Jak to brala "vážně". Další důkaz někoho, kdo doopravdy ZNÁ Kristen a říká o ní nádherné věci. Jsem natěšená na The Runaways. Objevil se klip, ve kterém Dakota a Kristen zpívají "Cherry Bomb". Hm. Můžu jen říct... Víc a víc se mi líbí Dakota. Je neuvěřitelná. Jsem naprosto unešená pokáždé, co se na to dívám (poslouchám to). WoW.

*Omdlévá* Robert mě v tomhle filmu zabije. Ne... Nevadí... Zabije mě v Remember Me. Nebo v Eclipse. Bože... Já už jsem dávno mrtvá.

Ta cigareta. Visí na jeho rtech. Zabijte. Mě. Teď. Jak mám bože fungovat jako normální člověk, po pohledu na toto? Řekněte mi to. Čekám... Jo... Já vím. Nemožné.

Dnes byl vypuštěn 10 sekundový "teaser" trailer. 10 sekund. 10 pitomých sekund. Opravdu... proč by mě to mělo otravovat? Měla jsem rychlý pohled na Roberta a Kristen v posteli. Letmý pohled na Taylora bez košile. 10 sekund frustrace. To je ono. Co jsem si užila nejvíc bylo asi to, že k videu byl připojen tag "Robsten". Jsem si jistá, že Pijavkám to hodně vadilo. No... jim vadí všechno, k čemu je připojená Kristen. Někdo se ptal, proč pořád píšu jen o lidech, co nenávidí Kristen. Proč nemluvím o lidech, kteří nenávidí Roba. No... Upřímně, nevidím moc nenávisti k Robertovi. Jo, slyšela jsem, že je několik fanatiků na IMDb. Lidé, kteří si přejí, aby se Robertovi něco stalo za to, že měl tu troufalost stát vedle jiné ženy! Vidíte. Hlídám se, abych stála dost daleko od těchto psychopatů. Dobrovolně přiznávám, že to jsou blázni jak na začátku tak na konci tohoto Rob/Kristen dramatu. Lidé, kteří si přejí, aby je postihla tělesná újma za to, že nedělají, to co si myslí, že by měli dělat. Tihle maniaci, kteří si myslí, že můžou určovat Robertův a Kristenin život. Něco velkého je většinou napsáno velkými písmeny. "ROBERT PATŘÍ KE KRISTEN! DRŽ SE OD NĚJ DÁL, EMILIE!!!!!!!!!" A ta spousta vykřičníků tam bývá taky... Jasné znamení. Za celou touto, nedávám smysl, věcí. Je druh chování, který neztrapňuje pouze zdravé fanoušky... Nutí vás to přemýšlet nad tím, co se asi děje v životech lidí, kteří za jediný cíl a důvod žití vidí vztah mezi 2 mladými herci. Můžu jen říct... "DĚSIVÝ!!!!" Skutečně. Nejlepší je, držet se hodně daleko od těchto šílených bláznů jen jak je to možné. Buďte opatrní. ;)

Source: pattinsonintoxication + některé názory přidány mnou! Naprosto se ztotožňuji s článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama